общество

Школьники Славянска: гвардейцы - классные ребята! (видео)

26 апреля 2019
16:54
757
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба НГУ:

Гвардійці завітали на перший етап всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який стартував у мальовничій Сидорівці серед шкільних команд Слов’янського району.

Представники Національної гвардії, поліції, рятувальники та представники ЗСУ прибули на козацьке свято, аби підняти настрій та бойовий дух його учасників. «Родзинкою» цьогорічної гри стала Мішель – чотирилапа гвардійка породи лабрадор-ретрівер. Їй чотири роки, вона – розумниця та дуже слухняна.

«Ми показали загальний курс дресирування та затримання порушника. Команди віддаю німецькою мовою або жестами. Ми вчилися у навчальному центрі міста Золочів на спеціальність «пошук людей». Зараз проходимо службу у патрульному батальйоні, забезпечуємо громадський порядок на вулицях Слов’янська», – розповів кінолог військової частини 3035 Едуард Щоголь.

Бійці завітали на козацьке свято не лише для демонстрації своїх навичок та вмінь, але й для того, аби оцінювати конкурси разом з іншими представниками силового сектору прифронтового регіону. Військові кажуть, що рівень підготовки школярів помітно зріс.

«Ми долучаємося до суддівства вже традиційно. Наразі оцінювали стройову підготовку. Видно, що педагоги приділили цьому питанню багато уваги. Діти добре себе показують», – висловив свої спостереження капітан Володимир Павлов.

Школярі, які брали участь у змаганнях минулого року, теж зізнаються, що цього року тренування були інтенсивнішими.

«Ми працювали, у першу чергу, над стройовою підготовкою. Також, звісно, покращували свої навики у сфері першої медичної допомоги, а також знання історії», – пояснив представник рою «Патріот» Даніїл Ковальов.

Спілкування молоді та бійців Об’єднаних сил принесло свої плоди.

«Я вообще хочу быть военной, вместо актрисы сразу в военные. Военные – это классные люди, на самом деле!» – поділася представниця рою «Незламні» Дар’я Гетьман.

Організатори гри «Джура» зазначають, що подібні зустрічі дуже корисні для юнацтва. По-перше, це спілкування, по-друге - численні практичні навички не лише військового, але й туристичного та краєзнавчого напрямків.

«Це буде та ж стройова підготовка, але з творчими елементами, зі зброєю чи зі списами, прапорами. Будуть силові конкурси – «лава на лаву», перетягування линви. Буде творчий конкурс «Ватра», – розповів отаман районного етапу змагань «Джура» Анатолій Пристінський.

Гра «Сокіл» стала всеукраїнською десятиліття тому, проте особливого значення вона набула в останні роки.

Сергій Молотков


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

16 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0013868808746338 [2] => 0.14367604255676 )