происшествия

Очередной "реабилитационный центр" для наркозависимых прекратил работу в Харькове

15 мая 2019
10:33
1209
Поделиться:

В заведении принудительно содержалось 15 наркозависимых граждан. Установлено, что «центр» вообще не придавал никакого лечения. Больных силой заставляли принимать неизвестные лекарственные препараты с применением к ним физического воздействия.

Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Харьковской области.

Слідчі дії проводились працівниками управління протидії наркозлочинності ГУНП в Харківській області спільно з працівниками слідчого відділу Харківського відділу поліції під процесуальним керівництвом Харківської місцевої прокуратури № 6,з залученням спецпідрозділу «КОРД» ГУНП в Харківській областів рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 127(катування) та ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці встановили, що організували протиправний бізнес мешканці Харкова, які обманом заманювали до «центру» наркозалежних громадян. Вартість лікування визначалась організаторами залежно від платоспроможності родичів і становила від 8000 до 15000 гривень на місяць. Насправді на утримання хворих витрачались мінімальні суми.

Зловмисники обіцяли хворим або їх родичам повноцінне лікування та всебічну психологічну допомогу. За результатами перевірки встановлено, що «центр» не мав штату лікарів та жодних дозвільних документів в сфері охорони здоров’я.

Після отримання грошових коштів за лікування, організатори розміщували пацієнтів в орендованому приватному будинку на території Харківського району, вікна якого були обладнані металевими гратами.

Хворих примусово утримували до закінчення терміну проходження курсу реабілітації. Вони не мали можливості вільно виходити із приміщення, користуватись мобільними пристроями. За найменші провини пацієнтів утримували в закритому приміщенні, зв’язаними, які в даному стані могли знаходитись до 2-х діб.

В ході проведення обшуку закладу було виявлено та вилучено 15 блістерів лікарських засобів

В ході обшуку у домоволодіннідиректора даного «центру» виявлено та вилучено спецзасоби (кайданки), пістолет «Форт», набої до нього, банківські картки, мобільні телефони, блокноти з бухгалтерськими записами та лікарські препарати.

Слідчі дії тривають.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

16 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00096583366394043 [2] => 0.13163995742798 )