политика

Консультативная миссия ЕС выходит на новый уровень сотрудничества с Нацгвардией Украины

19 мая 2019
14:23
991
Поделиться:

Об этом рассказывает пресс-служба НГУ:

З продовженням мандату та збільшенням бюджету, консультативна місія ЄС в Україні (EUAM) планує створити другий мобільний підрозділ, який працюватиме на Сході України і співпрацюватиме з правоохоронцями. Про це сказав сьогодні під час заходів до Дня Європи у Києві заступник голови Консультативної місії ЄС Фредерік Весслау.

“Ми раді тому факту, що мандат місії було продовжено. Цей мандат тепер складатиме 2 роки, адже попередній тривав 18 місяців. Наша діяльність в новій фазі розпочинається з 1 червня. Також було на 25% збільшено бюджет нашої місії, а також збільшення кількості співробітників. Щодо напрямів нашої діяльності — здебільшого ми продовжимо те, що було розпочато. Але також будуть додані нові елементи. Наприклад, ми будемо вести більш активну діяльність у співпраці з Національною гвардією України, також займатимемось прикордонними питаннями, іншими напрямами. Крім того, у нас почне працювати вже другий мобільний підрозділ на додаток до першого підрозділу, який веде свою діяльність у різних містах в Україні”, — розповів він.

На уточнююче запитання журналіста про те, де працюватиме цей новий підрозділ, Весслау зазначив, що його діяльність зосереджуватиметься на Сході держави.

“Його діяльність буде зосереджена у Східній, Південно-Східній частині України. Ми думаємо, його буде зосереджено на Маріуполі, але не тільки. Займатиметься цей підрозділ цілою низкою питань і напрямків, за якими в цілому веде свою діяльність консультативна місія — це співпраця з місцевими органами поліції, прокуратури, служби безпеки та інші”, — сказав дипломат.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterСегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010168552398682 [2] => 0.13952088356018 )