политика

На Полтавщине представили "Женский батальон" (фото)

21 мая 2019
09:58
1503
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении Миноборны Украины:

Військовий вишкіл пройшов на навчальному полігоні 179-го навчально-тренувального центру зв’язку Збройних Сил України за участю студентів Полтавських вишів, членів військово-спортивних клубів та волонтерських об’єднань міста. Організаторами військово-патріотичного заходу «Жіночий батальйон» вже п’ятий рік поспіль виступило керівництво Полтавського обласного військового комісаріату та командування військових частин гарнізону.

Протягом двох днів під керівництвом досвідчених інструкторів учасниці оволодівали навичками першої домедичної, снайперської, інженерної та десантно-штурмової підготовки. Практичну складову також доповнили заняття по вивченню новітніх засобів зв’язку, матеріальної частини БРДМ та виконання тактичної вправи «дії підрозділу в обороні та атаці».

У довершення плану зборів увійшли і практичні стрільби учасниць з автомата АКМ-74. Первинну вправу з вогневої підготовки виконали також і випускники полтавських шкіл на підсумок вивчення предмету «Захист Вітчизни».

На думку учасниць проекту, він дає змогу усім бажаючим оволодіти основними навичками військової справи, щоб у разі потреби стати на захист держави.

Як зазначив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом підполковник Едуард Бородай, кількість учасниць «Жіночого батальйону» постійно зростає. Лише нинішній захід зібрав близько 120 учасниць.

Загалом, військовий вишкіл за п’ять років існування проекту пройшли близько 500 осіб.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00084996223449707 [2] => 0.24818801879883 )