происшествия

В Украине четверо подростков изнасиловали 12-летнего парня

22 мая 2019
10:21
2118
Поделиться:

Об этом на своей странице в соцсети написал Первый замглавы Нацполиции Украины - начальник криминальной полиции Вячеслав Аброськин

Давайте всі разом звернемося до народних депутатів України VIIІ скликання прийняти законопроект #6607. Це дуже важливо й вкрай потрібно для наших дітей! Ми прохаємо не за «євробляхи», а заради майбутнього нашої країни!

Вчора до поліції звернулася молода жіночка з повідомленням про те, що її 12-річного сина згвалтували 15-річний, раніше вже засуджений!, старшокласник разом з трьома меншими за віком хлопцями. Область, де це трапилось, не називаю, бо дитині потрібно якось продовжувати жити далі.

Ви тільки вдумайтеся! Як цей хлопчик кожного дня ходив до школи, де бачив щоденно тих, хто неодноразово над ним знущався, й все ж таки вирішив розповісти про це своїй матері.

Потрібно задуматися скільки ще таких дітей просто мовчать, бо їм соромно про це розповідати.

А що ми, дорослі? Ми ж «мужньо» стоїмо на захисті ґвалтівників наших дітей.

Вже два роки, як ми зовсім різні люди за політичними поглядами, професіями, об’єдналися заради протидії покидькам, які щоденно ґвалтують наших малолітніх дітей, щоденно калічать майбутнє нашоі країни.

Два роки ми робимо все можливе, щоб був прийнятий законопроект #6607, про посилення кримінальної відповідальності за ґвалтування малолітніх дітей, ведення єдиного електронного реєстру цих покидьків, які були судом засуджені за скоєння статевих злочинів відносно малолітніх дітей, ведення хімичноі кастрації (для розуміння - це не фактична фізична кастрація, а добровільне прийняття відповідних ліків), але ... купа різних правозахисників стала на захист злочинців: оприлюднення їх персональних даних - це ж «порушення закону», хімічна кастрація - це знущання над людьми.

Дозвольте спитати - а чим же є ґвалтування малолітніх дітей?

А в цей час машина щодо знущання над дітьми працює кожного дня. Чия дитина наступна це питання відкрито для всіх без виключення кожного дня...


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
14 сентября 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0008540153503418 [2] => 0.14468193054199 )