политика

В МО показали, как на Николаевщине проводят учения по территориальной обороне

23 мая 2019
08:58
725
Поделиться:

Об этом рассказывает пресс-служба Минобороны:

До навчань залучено керівний склад оперативного командування «Південь», посадових осіб військових комісаріатів Миколаївської області, представників Державної служби з надзвичайних ситуацій, військової прокуратури, Національної поліції України, Служби безпеки України, Військової служби правопорядку та представників органів державної влади.

За словами керівника навчання — заступника командувача військ оперативного командування «Південь» з територіальної оборони генерал-майора Броніслава Жуковського, командно-штабні навчання відбудуться у два етапи.

На першому етапі, військове командування на підставі моделювання змін в оперативній обстановці уточнить плани заходів з територіальної оборони, на другому етапі відбудеться практична фаза навчань.

‒ Наше головне завдання — це виробити єдині погляди на порядок підготовки та ведення територіальної оборони та підвищити злагодженість у роботі штабів тероборони, рівень взаємодії між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та органами військового управління, ‒ зазначив генерал-майор Броніслав Жуковський.

Військовий комісар Миколаївського обласного військового комісаріату Сергій Іванов довів порядок організації виконання завдань територіальної оборони та звернув увагу на важливість цих заходів для Миколаївської області.

В ході роботи заступник командувача військ оперативного командування «Південь» з територіальної оборони генерал-майор Броніслав Жуковський також підкреслив, що у цілому захід проходить організовано, усі посадові особи працюють як одна команда.

‒ Впевнений, що всі поставлені завдання в ході навчань будуть виконані, а учасники навчань здобудуть стійких навиків та практичних умінь, ‒ додав він.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter22 сентября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0011160373687744 [2] => 0.22933912277222 )