политика

НАТО укрепляет сотрудничество с Харьковскими гвардейцами

24 мая 2019
18:50
750
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Национальной гвардии Украины:

У рамках Програми професійного розвитку Національної Академії Національної гвардії України Україна-НАТО розпочався другий модуль зі стратегічних комунікацій. Курс ознайомлює з поняттям стратегічних комунікацій, розумінням поведінки військовослужбовців у інформаційному полі та способами протидії незаконній пропаганді військових конфліктів. Цього разу в модулі бере участь 40 офіцерів, серед яких 10 офіцерів підрозділів інформації та комунікації з різних військових частин Національної гвардії України, офіцери-магістри, а також 57 курсантів командно-штабного і гуманітарного факультету Академії.

«Ми дуже раді, що сьогодні знову до Академії завітали наші добрі друзі з країн Альянсу. Завдяки Програмі професійного розвитку безліч офіцерів та курсантів Академії отримали знання, які є надзвичайно важливими для фахового рівня військовослужбовця», – наголосив перший заступник начальника Академії з навчально-методичної та наукової роботи генерал-майор Олександр Морозов. – «Впевнені, що модуль зі стратегічних комунікацій пройде так само плідно, як попередній, а також збагатить актуальними знаннями та досвідом як офіцерів, так і курсантів Академії».

«Ми намагаємося будувати роботу так, щоб у майбутньому учасники відчували себе впевненішими, перебуваючи в медійному середовищі, скажімо, під час спілкування з журналістами або іншими представниками громадськості, – вважає керівник проектів Програми Україна-НАТО з професійної підготовки Анастасія Мішкіна. – До занять також залучаються як іноземні військові експерти, так і представники оборонної сфери України, тож учасники матимуть можливість поставити запитання та обмінятися досвідом. Думаю, цей курс допоможе зрозуміти, наскільки кожен є невід’ємною частиною у довгому ланцюжку комунікації».

Важливим у рамках модулю є врахування міжнародного досвіду, зокрема, Збройних Сил Канади. За словами офіцера по взаємодії з Національною гвардією України від об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади в Україні (UNIFIER) майора Корі Анхорна, стратегічні комунікації є однією з найважливіших речей, які офіцери мають вивчити, тож у Канаді стратегічні комунікації використовують у різних сферах життя.

«У зв’язку з тим, що Україна перебуває в стані гібридної війни, повинні проводитися операції не тільки військового, але й інформаційного характеру, – зазначає офіцер по взаємодії з Національній гвардії України від об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади в Україні (UNIFIER) майор Корі Анхорн. – Модуль із стратегічних комунікацій є вдалою платформою і для офіцерів, і для курсантів, адже вони отримають унікальну можливість говорити про проблему однією мовою, а отже, спільно рухатися до поставленої мети та розвивати навички, які стосуються стратегічних комунікацій.

На сьогодні низка як тренувальних, так і навчальних заходів проводиться Національною гвардією України спільно з Міністерством оборони України. Така співпраця, на переконання начальника інформаційно-аналітичного відділення відділу координації стратегічних комунікацій та моніторингу Міністерства оборони України підполковника Олександра Гайна, є важливим вектором для досягнення успіху.

«Система стратегічних комунікацій Міністерства оборони України та Національної гвардії України є надзвичайно важливим елементом у протидії військовому конфлікту, який має місце на території України, – переконаний начальник інформаційно-аналітичного відділення відділу координації стратегічних комунікацій та моніторингу Міністерства оборони України підполковник Олександр Гайн. – Курсанти, безперечно, будуть нашими наступниками, тож якщо вони використовуватимуть знання, якими зараз володіємо ми, то зможуть набагато швидше досягнути успіху».

Модуль «Стратегічні комунікації» передбачає комплекс теорії та практики для того, щоб знання, які надаються на лекціях, доопрацьовувалися на практичних заняттях. Впродовж занять офіцерів та курсантів будуть залучати до розбору спеціальних кейсів, медіатренінгів з представниками ЗМІ та інших завдань.

«Курси стратегічної комунікації є важливими для мене як для офіцера групи інформації та комунікації не тільки сьогодні, але й у майбутньому, адже стратегічна комунікація є одним із дієвих елементів протидії інформаційній атаці країни агресора. Сподобалася також групова співпраця офіцерів прес-служб та магістрів під час виконання практичних завдань, яка залишила позитивні емоції та збагатила необхідним досвідом», – поділився враженнями офіцер групи інформації та комунікації старший лейтенант Микола Коваль.

«Модуль є надзвичайно важливим для мене як для майбутнього військовослужбовця, – прокоментував курсант 2-го курсу гуманітарного факультету Академії Петро Мазур. – Під час лекцій та практичних занять з нами комунікують справжні професіонали, зокрема, й іноземні експерти, для яких інтереси України є зрозумілими та актуальними».

У рамках Програми професійного розвитку Національної Академії Національної гвардії України Україна–НАТО передбачено ще два модулі, а також тренінги для представників новоствореного відділу євроінтеграції. Завдяки подібним заходам оборонна сфера України поступово наближається до стандартів НАТО, а отже, безпека держави та її громадян набуває якісно нового, вищого рівня.

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00099706649780273 [2] => 0.13968420028687 )