политика

Канада укрепляет сотрудничество с украинскими гвардейцами (видео)

24 мая 2019
16:28
711
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Национальной гвардии Украины:

З 20-го по 23 травня у Міжнародному центрі підготовки підрозділів Нацгвардії, що на Київщині в с. Старе, з робочим візитом перебувала група представників Національної гвардії Каліфорнії. Ще у червні 2018 року під час візиту делегації МВС України до США було досягнуто домовленості щодо співпраці у розбудові Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів та проведення заходів спільної підготовки з метою досягнення взаємосумісності для можливого виконання завдань у місіях з підтримання миру і безпеки. На їх виконання і відбулась зустріч каліфорнійських колег з гвардійцями. У перший день візиту іноземна делегація у супроводі тимчасово виконуючого обов’язки заступника командувача Національної гвардії України генерал-майора Олега Гарчу оглянули інфраструктуру центру та його основні підрозділи. У конференц-залі гвардійці провели презентацію Міжнародного центру та ознайомили з його функціями і завданнями за напрямками колективної підготовки підрозділів НГУ.

Після відвідування загальновійськового полігону на короткому брифінгу гвардійці відповіли на запитання, що виникли та намітили подальші сумісні плани роботи.

Наступного дня розділившись на дві групи за напрямками: логістика та планування діяльності навчальних центрів, каліфорнійські колеги ознайомились з роботою служб тилу та їх структурними підрозділами: речовим складом, лазне-пральним комплексом та складом КЕС. Інша група ділилась досвідом планування діяльності навчальних центрів у Каліфорнії.

У ході одного із днів візиту нацгвардійці та каліфорнійські колеги за круглим столом ділились набутим досвідом управління навчальними центрами та їх логістичним забезпеченням, а також обговорили питання побудови міжвідомчої взаємодії при реагуванні на надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру. Своїми враженнями від круглого столу поділився заступник начальника Міжнародного центру з матеріального забезпечення - начальник тилу полковник Дмитро Гопало: «У нас багато схожих підходів до логістичного забезпечення, але багато й відмінностей. Отриманий досвід необхідно вивчити, інтегрувати до наших економічних умов та запроваджувати у Нацгвардії».

Доречно сказати, що до роботи іноземної групи долучився радник для НГУ від групи радників з питань доктрини та освіти (DEAG) відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні майор Корі Лі Бурія.

Підсумки роботи представників Національної гвардії Каліфорнії у Міжнародному центрі НГУ підводили четвертого дня. «Наша співпраця була плідною. Ми показали вам всі здобутки та досягнення, що маємо сьогодні. Гордість центру - це загальновійськовий полігон. І хоч ще не все зроблено, підготовка підрозділів проходить в динаміці, не зупиняючись на будівництво. Нас цікавить робота ваших інструкторів по колективній підготовці підрозділів та їх оцінювання», - зазначив начальник Міжнародного центру полковник Геннадій Пузанов. Кожен з учасників підсумкового брифінгу поділивсь своїми враженнями від зустрічі та отримав відповіді на запитання, що цікавили. У підсумку підполковник Брайан Вінзер – старший групи, представник відділу планування діяльності навчальних центрів Національної гвардії Каліфорнії сказав: «За час візиту до Міжнародного центру ми досягли більше ніж планували. Як завжди я просто вражений Національною гвардією України та тим, як особовий склад центру працював цього тижня. Ми разом досягли значного прогресу у питаннях навчання та управління центрами. Під час робочих зустрічей ми знайшли чимало точок спільного та подальшого обміну знаннями та досвідом. Я дуже чекаю на ваш візит у відповідь у вересні до Каліфорнії».

Довідково: Починаючи з 1993 року Національна гвардія України активно брала участь в усіх спільних заходах, навчальних програмах та курсах організованих представниками Національної гвардії Каліфорнії. З початку збройної агресії проти України співробітництво Національної гвардії України та Національної гвардії Каліфорнії значно посилилося. Сьогодні представники обох силових структур активно беруть участь в роботі підкомітету Національної гвардії Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету – платформі, на якій вирішуються питання щодо надання допомоги України від уряду США. В рамках Програми партнерства інструкторами та експертами Національної гвардії Каліфорнії організовуються курси для представників НГУ за напрямками процесу прийняття військових рішень, відстеження союзних сил в ході виконання бойових задач, комплектування та проходження служби в Національній гвардії Каліфорнії, рекламно-маркетинговими технологіями Збройних сил США та ін.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00081706047058105 [2] => 0.14982008934021 )