политика

На Харьковщине провели учения с военными вертолетчиками (фото)

24 мая 2019
17:02
633
Поделиться:

Об этом сообщает информационный центр Минобороны в Харькове:

На Харківщині відбувся навчально-тренувальний збір з бойової підготовки екіпажів вертольотів та фахівців пошуково-рятувальних і парашутно-десантних груп спеціального призначення Збройних сил України.
В ході занять вертолітники провели навчальне бомбометання та стрільби некерованими авіаційними ракетами по наземним цілям, після чого спецпризначенці виконали практичні стрільби з автоматів та кулеметів з борту транспортно-бойового вертольоту.

За умовами виконання вправ військовослужбовці мали виявити ціль та нанести вогневе ураження умовному противнику, враховуючи при цьому швидкість та напрям вітру, а також висоту та швидкість польоту вертольоту.

- Всі навчальні вправи виконувалися на гранично малій висоті, в діапазоні від 15 до 250 метрів, - розповів начальник Центру пошуково-рятувального забезпечення польотів авіації ЗСУ полковник Ігор Богушев, - Крім того, виконання вогневих завдань постійно ускладнювалося – змінювався кут заходу на цілі, висота та швидкість польоту. В таких умовах успішне виконання завдання потребує швидкої реакції, чіткої координації і злагодженості дій екіпажу вертольота та спецпризначенців.

Як зазначив офіцер, мета навчально-тренувального збору — максимально якісно підготувати особовий склад до виконання завдань у різних бойових умовах, враховуючи досвід, отриманий під час виконання завдань на сході країни.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0009770393371582 [2] => 0.24960207939148 )