Общество

Гвардейцы доставили гуманитарную помощь жителям Донбасса (фото)

25 мая 2019
16:10
1429
Поделиться:

Об этом рассказывает пресс-служба Национальной гвардии Украины:

Допомагати тим, хто потребує допомоги завжди залишатиметься у пріоритеті роботи офіцерів відповідальних за напрямок цивільно-військового співробітництва.

Так, під час проведення іміджевих заходів за участю Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України було здійснено доставку гуманітарної допомоги дітям навчальних та соціальних закладів Луганської та Донецької областей.

Першим у пункті призначення допомоги став комунальний заклад «Лисичанський центр соціально-психологічної реабілітації дітей». Гвардійці врахували потреби маленьких вихованців та завдячуючи небайдужим меценатам з турботою доставили усе необхідне, щоб напередодні міжнародного Дня захисту дітей подарувати дітям своє тепло, надію та казку.

Серед доставлених речей іграшки, книги, канцелярське приладдя, одяг, засоби гігієни та навіть водонагрівач.

Офіцери групи цивільно-військового співробітництва протягом тижня відвідають також інші навчальні заклади таких міст, як: Новоайдар, Сєвєродонецьк, Попасна, Часів Яр та Слов’янськ.

Хлопці та дівчата, які найбільш потребують підтримки та на яких незабаром чекатиме випускний бал отримають у подарунок від гвардійців чоловічі костюми та красиві сукні.

«Можливо це невеличка краплинка тієї допомоги, що ми можемо зібрати своїми власними силами та силами представників благодійних фондів, представників бізнесу, громадських організацій та навальних закладів м. Києва, але це вкрай необхідна справа. Головним, звичайно, залишатиметься наша увага та підтримка дітей. Ми вдячні усім, хто долучився допомогти дітям», - зазначив начальник відділу інформаційної підтримки Іміджево-видавничого центру НГУ, полковник Віктор Голумбівський.

Офіцери цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України висловлюють щиру вдячність колективам інвестиційної компанії «Каштан 2000», Благодійного фонду «КОЛО», представництву компанії Reckitt Benckiser, вихованцям палацу дитячої та юнацької творчості Соломянського району м. Києва, відомому українському модельному будику «Voronin», а також багатьом іншим. Допомагаючи разом, ми робимо цей світ яскравим та даруємо надію на краще.

фото майор Максим Мороз


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


28 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00073695182800293 [2] => 0.11813497543335 )