общество

В Украине отметили 47 лучших разведчиков Нацгвардии (фото)

26 мая 2019
19:04
1129
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба МВД Украины:

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів, що на Київщині, в урочистій обстановці ротам розвідки спецпризначення та інструкторам Східного, Північного, Західного ОТО Нацгвардії вручили сертифікати за участь у колективній підготовці до ведення воєнних (бойових) дій у населеному пункті.

Вручення провів тимчасово виконуючий обов’язки заступника командувача Національної гвардії України Олег Гарчу.

«Сьогодні, як ніколи, Нацгвардії потрібні професійні, добре навчені та готові до практичних дій військовослужбовці для виконання службово-бойових завдань. Ви гордо носите звання розвідника-спецпризначенця і це не випадково. Багато з вас має бойовий досвід отриманий під час виконання завдань в ООС і ви мали змогу поділитися ним з побратимами. Сподіваюсь, що під час польового збору ви отримали необхідні знання, навички та удосконалили набуті. Я дякую вам за це. Бажаю всім сили духу, міцності, родинного добробуту та перемог на благо нашої Батьківщини», - зазначив Олег Гарчу у своїй промові.

Наказом начальника Міжнародного центру за високу професійну майстерність 47 гвардійців рот розвідки та центру підготовки підрозділів отримали подяки. Грамотами нагороджені інструктори Міжнародного проектцентру «Patriot», які упродовж двох місяців брали участь в оцінюванні підготовки спецпризначенців, використовуючи бойовий досвід участі в ООС.

«Цей навчальний збір вперше проводився нашим центром підготовки підрозділів за участі інструкторів Міжнародного проект центру «Patriot». Ми вперше створювали програми підготовки та провели їх апробацію, залучили наявну матеріально-технічну базу, що маємо на озброєнні завдяки країнам-партнерам НАТО, та перевірили її в дії. Є досягнення, але і є ще багато над чим працювати. Завдяки вам ми маємо досвід, який узагальнимо та будемо використовувати для подальшої підготовки підрозділів Нацгвардії», - сказав начальник Міжнародного центру Геннадій Пузанов.

Вперше у колективній підготовці підрозділів було застосовано систему лазерної імітації двостороннього бою «МILES» та задіяно новостворений підрозділ позначення дій противника «OPFOR», який на даний час - єдиний у Нацгвардії. Ці новації якісно змінили підходи до організації польових занять та створили умови максимально наближені до бойових.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010240077972412 [2] => 0.29216313362122 )