политика

Директор Завода им. Малышева Александр Хлань должен воздержаться от обострения политических противоречий, - профсоюз

27 мая 2019
14:30
1805
Поделиться:

Заява профспілки працівників оборонної промисловості України

Профсоюз, представляющий интересы стратегической для государства отрасли ОПК, обеспокоен втягиванием в политическое противостояние работников Завода имени Малышева.

Об этом заявил председатель профсоюза Александр Черныш, комментируя массовую акцию, запланированную на предприятии с участием трудового коллектива.


З боку генерального директора Олександра Хланя неприпустимо використовувати трудовий колектив як важіль тиску у процесі укладання власного трудового контракту.

У непростих політичних та економічних умовах колектив підприємства має забезпечувати виробництво і вчасно виконувати завдання державного оборонного замовлення.

Натомість акції протесту, на які провокує людей адміністрація, загрожують стабільній економічній діяльності провідного підприємства галузі.

Наголошуємо, що технічні питання, пов’язані рамками трудового законодавства, необхідно вирішувати у процесі перемовин із профільним дивізіоном ДК «Укроборонпром».

Закликаємо адміністрацію Заводу імені О.Малишева утриматися від подальшого загострення політичних протиріч, а натомість виконувати покладені на неї функціональні обов’язки.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
17 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00095796585083008 [2] => 0.21598505973816 )