общество

Бывший сотрудник прокуратуры осужден за сотрудничество с путинскими террористами

31 мая 2019
15:54
1135
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении пресс-службы прокуратуры Донецкой области:

За чіткої та принципової правової позиції публічного обвинувачення, яке підтримувала у Димитрівському міському суді прокуратура Донецької області, колишнього працівника органів прокуратури України визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення або участь у терористичній групі чи терористичній організації) КК України.

У ході спеціального судового провадження встановлено, що колишній слідчий органів прокуратури Донецької області, зрадивши присязі працівника органів прокуратури України, з серпня 2014 року почав співпрацювати з терористичною організацією «ДНР», обійнявши посаду начальника слідчого управління, так званої «Генеральної прокуратури ДНР».

Продовжуючи перебувати на вказаній посаді і по сьогоднішній день, перебіжчик надає підпорядкованим особам незаконні накази і вказівки щодо порушення кримінальних справ, проведення слідчих дій, викликів на допит, незаконного затримування осіб, організації незаконних перевірок в установах і організаціях та вчиняє інші протиправні дії, що порушують конституційні права громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території Донецької області.

Враховуючи те, що обвинувачуваний на допити до слідчого та у судові засідання не з’являвся, суд, дослідивши усі надані прокуратурою докази, ухвалив стосовно нього обвинувальний вирок, призначивши заочне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 9 років з конфіскацією майна.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
18 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00076413154602051 [2] => 0.10507702827454 )