общество

В Национальной гвардии Украины определили лучшего военного психолога

2 июня 2019
11:56
1944
Поделиться:

Об этом рассказывает пресс-служба НГУ:

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що на Київщині, відбувся II етап конкурсу на визначення кращого психолога Національної гвардії України.

Нагадаємо, конкурс започатковано у 2018 році та проводиться вдруге у такому форматі.

Знання конкурсантів оцінювало журі, до складу якого ввійшли представники Нацгвардії, структурних підрозділів МВС України: Департаменту персоналу, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій. Також оцінку гвардійським психологам давали представники Збройних Сил України та ГО «Жіноча Сила».

«Конкурс відбувся у позитивній, насиченій емоціями та творчій атмосфері. Критерії оцінки психологічного супроводу службової діяльності, підходи та технології у нас однакові, але нам ближче кризова психологія. Буду пропонувати проведення сумісного конкурсу НГУ-ДСНС, або в іншому форматі для обміну досвідом», - зазначив полковник служби цивільного захисту Олег Садовніченко.

У свою чергу підполковник Володимир Петухов каже, що рівень знань психологів НГУ дуже високий, а найбільше вразило творче застосування нових психологічних технік у повсякденній діяльності. Запевнивши у доцільності проводення «психологічного фестивалю» між ЗСУ на НГУ, адже, обмін досвідом роботи буде сприяти розвитку психологічного забезпечення підрозділів силових відомств.

«Наше громадське об’єднання більше п’яти років співпрацює з Нацгвардією по наданню психологічної допомоги сім’ям військовослужбовців. Дуже вдячна за запрошення. Вже вдруге приймаю участь в оцінюванні. Конкурс важливий і цікавий, адже тут учасники мали можливість творчо розкритись у професії та обмінятись досвідом», - поділилася враженнями психолог громадської організації «Жіноча Сила».

Натомість, про проблеми у психологічному забезпеченні службово-бойової діяльності підрозділів Нацгвардії начальник відділу психологічного забезпечення ГУ НГУ полковник Сергій Чижевський розповів так: «Під час проведення конкурсу акцентувалась увага учасників на психологічне моделювання з наближенням до екстремальних, бойових умов. Розглядались нові психологічні техніки щодо контролю власного психоемоційного стану та контролю ситуації в екстремальних умовах, що є гарантом збереження здоров’я військовослужбовців НГУ та врешті успішного виконання ними бойових завдань».

За результатами конкурсу рішенням журі «Кращим психологом військової частини НГУ» визначено майора Дмитра Закалюжного – начальника служби психологічного забезпечення в/ч 3021 Центрального ОТО;

II-місце зайняла лейтенант Жанна Матвієнко – офіцер служби психологічного забезпечення в/ч 3024;

III-місце виборола лейтенант Валерія Ковінько – начальник відділення психологічного забезпечення в/ч 3017 Східного ОТО.

«Кращим психологом територіального управління НГУ» став капітан Дмитро Голуб – начальник відділення психологічного забезпечення Центрального ТУ;

II-місце зайняла лейтенант Тетяна Кузнєцова – старший офіцер (спеціаліст поліграфа) відділу психологічного забезпечення Південного ТУ;

III-місце посів капітан Анатолій Бондар – старший офіцер психолог окремого загону спеціального призначення Західного ТУ.

Своїми планами на майбутнє та враженнями від участі у змаганнях переможець конкурсу поділився капітан Дмитро Голуб: «Цей конкурс дає змогу розвиватися. Найпотужніше – це обмін досвідом, що ми зараз можемо дати одне одному. Техніки тілесно-орієнтованої терапії ми будемо застосовувати під час проведення декомпресії та психологічної реабілітації з військовослужбовцями підрозділів та частин НГУ. Треба розвиватися та йти вперед і не боятися виводити себе із зони комфорту».

Нагородження та підведення підсумків конкурсу провів начальник відділу психологічного забезпечення Головного управління НГУ полковник Сергій Чижевський. Переможці конкурсу отримали дипломи, а всі учасники сертифікати.

Додамо, щороку фахівці психологічної служби змагаються за звання кращого психолога військової частини та кращого психолога територіального управління НГУ. Перший етап конкурсу проходив в оперативно-територіальних об’єднаннях, у якому брали участь психологи військових частин. Його переможці, а їх дев’ятнадцять, продовжили змагання за першість у Міжнародному центрі Нацгвардії в с. Старе.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 974 118 
+12 162
Болеет:  
418 850 
-2 987
Выздоровело:  
1 514 472 
+14 720
Умерло:  
40 796 
+429
Привито:  
477 833 
+15 042

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00069403648376465 [2] => 0.22839093208313 )