политика

В Одессе проходят сборы теробороны (видео)

6 июня 2019
18:26
674
Поделиться:

Об этом рассказывает пресс-служба Минобороны Украины:

На базі Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки тривають навчальні збори з оперативним резервом бригади та батальйонів територіальної оборони.

Мета навчальних зборів ‒ перевірити готовність бригади та батальйонів тероборони щодо виконання завдань за призначенням, відновлення практичних навичок і вмінь резервістів за їхніми військово-обліковими спеціальностями.

У перший день резервістів було призначено на посади управління бригади та батальйонів, а також забезпечено необхідним речовим майном. Крім того, були проведені заняття з вивчення функціональних обов’язків, заходів безпеки, доведення законодавчих та нормативно-правових актів щодо проходження військової служби.

У ході зборів відбувся польовий вихід з управлінням зазначених підрозділів на базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії.

До участі залучаються оперативний резерв бригади територіальної оборони та батальйонів Роздільнянського, Подільського, Арцизького, Білгород-Дністровського району Одеської області, а також міст Чорноморськ та Южне.

Під час польового виходу, який проходив під загальним керівництвом військового комісара ООТЦК та СП полковника Юрія Белякова, особовий склад підрозділів покращив свої індивідуальні навички з тактико-спеціальної, вогневої та інженерної підготовки, а також пройшов етап бойового злагодження. Зокрема, військовослужбовці виконали практичні вправи стрільб, засвоїли дії солдата на полі бою, навчилися особливостям надання першої медичної допомоги.

Загалом, навчальні збори триватимуть до 9 червня включно. За цей час з військовозобов’язаними будуть проведені навчання з управлінням військами.

‒ На базі Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки створено командний пункт управління бригади територіальної оборони, який надаватиме вихідну тактичну обстановку та буде ставити завдання управлінню батальйонів, що розташовані у своїх районах. Керівники підрозділів прийматимуть самостійні рішення та виконуватимуть поставленні завдання, ‒ розповів військовий комісар Юрій Беляков.

За словами керівника зборів, подібні навчання сприятимуть підвищенню боєздатності підрозділів територіальної оборони.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
22 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0011110305786133 [2] => 0.075035095214844 )