общество

В Сухопутных войсках определяли лучше отделение сбора и эвакуации раненых

9 июня 2019
18:12
894
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Минобороны Украины:

У Збройних Силах України вже стало доброю традицією проводити щорічний конкурс на кращого фахівця з тактичної медицини і краще відділення збору та евакуації поранених.

В рамках цих змагань на базі 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України «Десна» пройшла Першість виду. Метою проведення цієї першості було підвищення знань особовим складом тактичної медицини шляхом проходження теоретичних тестів і відпрацювання практичних дій. Конкурс передбачав проведення змагань за такими напрямками: оперативно-тактична медицина, спеціальна медицина, а також змагань для визначення кращого відділення збору та евакуації поранених, до яких входило виконання цілої низки завдань.

Та найважче було суддям конкурсу, яким довелося обирати кращих з 12 військовослужбовців-фахівців тактичної медицини та трьох відділень збору та евакуації поранених, які брали участь у боротьбі за почесне звання найбільш професійних у Сухопутних військах Збройних Сил України.

Призові місця в конкурсі на кращого фахівця з тактичної медицини здобули:

I місце — представник ОК «Північ»; II місце — представник ОК «Захід» та III місце — представник ОК «Схід». .

Призові місця в конкурсі на краще відділення збору та евакуації поранених Сухопутних військ Збройних сил України здобули:

I місце — команда ОК «Північ»;

II місце — команда ОК «Схід»;

III місце — команда ОК «Захід».

За словами начальника медичної служби Командування Сухопутних військ ЗС України підполковника медичної служби Олександра Стороженка, досвід, здобутий військовими медиками в районі проведення АТО/ООС відточує їх професійність, робить стресостійкими і здатними швидко приймати правильні рішення у найважчих ситуаціях — в умовах бою та критичного браку часу.

— Участь в подібних конкурсах дозволяє не лише обмінятися досвідом з колегами високого фахового рівня, навчитися діяти ще ефективніше та злагодженіше під час виконання завдань з порятунку життя і здоров’я українських захисників Батьківщини.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 342 016 
+8 172
Болеет:  
147 802 
+3 255
Выздоровело:  
1 168 321 
+4 766
Умерло:  
25 893 
+151

Сегодня
26 февраля 2021
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00082206726074219 [2] => 0.23844695091248 )