общество

У курсантов-связистов начались государственные экзамены

12 июня 2019
18:14
827
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Минобороны:

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочала роботу екзаменаційна комісія з метою атестації курсантів за ступенем вищої освіти «бакалавр» та «магістр».

Головою екзаменаційної комісії у військовому виші призначений начальник зв'язку – заступник начальника штабу зі зв'язку та інформатизації Командування Військово-Морських Сил ЗС України капітан 1 рангу Вадим Кутигін.

У своєму виступі на організаційному засіданні капітан 1 рангу Вадим Кутигін акцентував увагу на об’єктивності оцінки рівня підготовки курсантів, системній роботі голів підкомісій щодо аналізу діяльності факультетів та кафедр та відпрацюванні пропозицій щодо подальшого вдосконалення освітньої діяльності у військовому інституті.

Цього року випускні іспити складуть 165 курсантів-випускників. З них – 140 майбутніх офіцерів здобуватимуть ступінь вищої освіти «магістр» за спеціальностями «Кібербезпека», «Комп’ютерні науки», «Інформаційні системи та технології», «Телекомунікації та радіотехніка». Ще 25 випускників пройдуть атестацію за ступенем вищої освіти «бакалавр» за спеціальністю «Військове управління» (за видами ЗС України) та спеціалізацією «Управління діями підрозділів зв’язку».

Упродовж двох тижнів у стінах вишу та на навчально-тренувальному полігоні батальйону забезпечення навчального процесу інституту майбутні офіцери захистять магістерські роботи та складуть комплексний екзамен за спеціальністю у польових умовах.

За результатами атестації випускники отримають дипломи державного зразка з освітнім ступенем вищої освіти «магістр» та «бакалавр» та первинне офіцерське звання «лейтенант».


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
23 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00084900856018066 [2] => 0.25544691085815 )