общество

В Нацгвардии прошли учения специалистов воздушной разведки (видео)

12 июня 2019
15:33
673
Поделиться:

Об этом рассказывает пресс-служба Национальной гвардии Украины:

Днями на базі ескадрильї безпілотних авіаційних комплексів військової частини 2269, яка дислокується в місті Калинівка Вінницької області, відбулись навчання з фахівцями повітряної розвідки та груп застосування безпілотних авіаційних комплексів усієї Національної гвардії України.

«Я хочу сказати, що доки в нашій країні йде війна, існує велика потреба у застосуванні безпілотника – бойового "птаха", який може зберегти життя нашим солдатам, а також полегшити виконання бойових завдань. Дрони - це один із проявів глобалізації війни. І за цими «пташками» велике майбутнє», - наголосив командир екіпажу безпілотних авіаційних комплексів військової частини 3018.

Метою зборів було удосконалення організації повітряної розвідки та взаємодії з іншими силовими структурами, скорочення часу на розвідку й успішного виконання бойових завдань у районі проведення ООС та в повсякденній службово-бойовій діяльності.

«Ці навчання - це чудова можливість для мене обмінятися досвідом, а також тими невдачами, які були під час різних завдань. Як кажуть, не потрібно набивати гулі особисто кожному, а ділитися цими промахами й тим самим допомагати один одному», - підкреслив командир екіпажу безпілотних авіаційних комплексів військової частини 3018.

Під час проведення навчань основна увага була зосереджена на практичній підготовці екіпажів безпілотних літальних апаратів до застосування їх як в день, так і в ночі.

«Одного разу ми робили обліт по вказаному району та помітили там ворожі позиції танків і новий опорний пункт. Наступного дня в нас було завдання провести повторну розвідку для більш детального вивчення, але на нас вже чекали, і дрон був підбитий. Добре, що акумулятора вистачило щоб дотягнути його, та за 200 метрів від нашого місця знаходження він впав, згодом безпілотник був відремонтований», - розповідає командир групи спеціального призначення по застосуванню безпілотних авіаційних комплексів військової частини 2250.

Навчальні збори дали можливість всім учасникам поділитись своїми знаннями, а також бойовим досвідом набутим в зоні проведення ООС. Адже найчастіше, дрони дають можливість отримувати інформацію, яка допомагає врятувати людські життя.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
18 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00073409080505371 [2] => 0.071439027786255 )