общество

В Днепре открылся первый в Украине тренинговый центр по подготовке инспекторов по соблюдению прав человека

12 июня 2019
14:36
867
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении пресс-службы МВД Украины:

Спеціалістів готуватимуть для роботи в умовах ізоляторів тимчасового тримання Національної поліції. Це дасть змогу поліпшити взаємодію поліції і затриманої особи. Про це сьогодні, 12 червня, повідомив заступник Голови Національної поліції Костянтин Бушуєв.

Відкриття тренінгового центру відбулося на базі ізолятора тимчасового тримання № 1поліції м. Дніпро. У відкритті взяли участь керівники ГУНП, керівник Міжнародного фонду «Відродження» Роман Романов, представники громадських організацій «Експертний центр з прав людини», «Українська фундація правової допомоги» та правоохоронних органів.

За словами Костянтина Бушуєва, тренінговий центр в рамках проекту Custody Records дасть можливість підвищити кваліфікацію та отримати нові професійні навички співробітникам поліції 125 ізоляторів тимчасового тримання Національної поліції України.

«Метою проекту є запровадження нових методів співпраці співробітника поліції та затриманої особи. Система дає можливість віддаленого контролю за дотриманням прав затриманих громадян. Технічне обладнання, процедури контролю, цілодобова відеофіксація даних та зручний спосіб внесення і обробки інформації дозволяє відстежувати всі дії по відношенню до затриманих під час їхнього перебування в ізоляторі тимчасового тримання», - зазначив Костянтин Бушуєв.

Завдяки впровадженню системи Custody Records створені всі умови для запобігання порушенням прав затриманих протягом всього часу перебування в ізоляторі. Сьогодні Сustody Records працює на базі чотирьох ізоляторів тимчасового тримання у містах Дніпро, Херсон, Кропивницький та Сарни. Тут створено систему повного контролю процесу перебування особи в умовах ізолятора. В планах Нацполіції - поширення функціонування цієї системи взаємодії поліції та затриманих осіб на кожен ізолятор тимчасового тримання.

«Поступово запровадження Сustody Records охоплює нові міста та регіони України. Потреба у навчанні персоналу ITT буде щороку збільшуватись, тому виникла потреба створити належні умови для якісної підготовки кадрів», - підкреслив Костянтин Бушуєв.

У 2018 році через ІТТ, в яких впроваджено систему Сustody Records, пройшло майже 5 тисяч осіб. Понад 1 тисяча осіб були поміщені до ізоляторів як затримані за підозрою у вчиненні злочину. Кожна особа, що потрапила до ІТТ, перебувала під опікою системи Сustody Records.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
23 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00085592269897461 [2] => 0.13896298408508 )