политика

Командующий Нацгвардией Украины Николай Балан отбыл в зону ООС

15 июня 2019
17:36
1004
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба НГУ:

Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан вирушив у район проведення операції Об’єднаних сил.

Головна мета поїздки – поспілкуватися з військовослужбовцями Національної гвардії України та командирами, які зараз виконують завдання у зоні відповідальності, перевірити умови, в яких вони несуть службу, вивчити проблемні питання та стан справ.

«Незважаючи на вкрай складну обстановку та значний обсяг завдань, що стоять перед Національною гвардією України, я залишаюся впевненим в їх успішному виконанні і розраховую на підтримку відданих справі професіоналів. Кожен начальник має навчитися чути своїх підлеглих, прислухатись до їх думки. Втім і підлеглі мають нести відповідальність за якість виконання поставлених завдань», – сказав Микола Балан після призначення.

Нагадаємо, що з 30 квітня 2018 року, після зміни формату проведення АТО, підрозділи НГУ беруть участь в операції Об'єднаних сил. Нацгвардійці несуть службу на стаціонарних та мобільних блокпостах, охороняють взводні опорні пункти, важливі державні об’єкти, охороняють громадський порядок, органи судочинства, здійснюють конвоювання спецконтингенту, прикривають державний кордон на межі з Російською Федерацією, здійснюють контрдиверсійну боротьбу, батальйонні тактичні групи НГУ беруть участь в оборонних діях на лінії зіткнення.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098204612731934 [2] => 0.15199589729309 )