политика

На Житомирщине резервисты ВСУ совершали прыжки с паршютом

18 июня 2019
16:26
779
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Минобооны:

Особовий склад оперативного резерву першої черги, що проходить навчальні збори на базі загальновійськового полігону Десантно-штурмових військ, що на Житомирщині, здійснює стрибки з парашутом.

Військовослужбовці десантуються з транспортно-бойового вертольота Мі-8 Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України з висоти 600 метрів для досвідчених парашутистів та 800 метрів для «першоразників».

Кожного резервіста ретельно підготували до здійснення стрибка з парашутом. Кожен з них, пройшов повітрянодесантну підготовку, де на спеціальних тренажерах повітрянодесантного комплексу були відпрацьовані усі елементи наземної підготовки.

Також резервісти самостійно здійснили укладку своїх десантно-парашутних систем. Серед особового складу оперативного резерву першої черги, що здійснював стрибки було чимало «першоразників».

– Тут усе саме так, як і було обіцяно на початку зборів: цікава програма, справжній адреналін, враження, якісна програма підготовки, гідне ставлення зі сторони командного складу та інструкторів. Для нас, резервістів, тут створили усі умови для тренувань та відпочинку. Тому сьогодні, я охоче виконав стрибок з парашутом. Це був перший мій стрибок, і на цьому я тепер однозначно не зупинюся, – відзначив один з резервістів.

Резервісти здійснювали стрибки з парашутом пліч-о-пліч з постійним складом військових частин Десантно-штурмових військ, дислокованих на Житомирщині.

– Сьогодні, як і завжди, навіть спостерігаючи з землі чудово видно, що усі парашутисти діють максимально злагоджено, впевнено, контролюючи свої емоції, уникаючи травматизму. Саме такий результат є найкращою оцінкою роботи інструкторів та офіцерів повітрянодесантних служб, – наголосив заступник командира окремого підрозділу ДШВ з повітрянодесантної підготовки майор Віталій Пилипчук.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00085592269897461 [2] => 0.21252298355103 )