общество

В Харькове будущие офицеры прошли стажировку с самыми необычними бойцами Нацгвардии (фото)

18 июня 2019
17:06
995
Поделиться:

Об этом рассказывает пресс-служба Восточного теруправления Национальной гвардии Украины:

Курсанти Національної академії нацгвардії протягом тижня відвідували практичні заняття з кінологами і службовими собаками загону спеціального призначення Східного ОТУ.

Курсанти зізнаються, що це цікавий і новий для них досвід. Під час занять професійні кінологи, за плечима яких бойовий досвід і перемоги у різноманітних кінологічних змаганнях, продемонстрували майбутнім офіцерам на що здатна службова собака.

«Практичні заняття та живе спілкування завжди цікаве для студентів і курсантів, тому коли командування Національної академії звернулося до начальника управління з проханням провести подібні заняття на нашій базі – рішення було однозначне. Пошук вибухових речовин, обшук транспортних засобів, затримання озброєного злочинця, порядок утримання службових собак - це лише частина тих питань, які ми показали курсантам на заняттях. Головне – ми пошири їх світогляд щодо професії кінолога і їх чотирилапих вихованців», - коментує начальник кінологічної служби територіального управління підполковник Роман Башовий.

За командою кінолога службовий собака Зевс блискавично зривається з місця і «правопорушник» вже на землі, а спецпризначенні одягають йому наручники.

І хоча це лише тренування і показове заняття – у учасників занять не виникає сумнівів, що у злочинця, який намагається втекти, навіть зі зброєю – не має шансів.

«Мені сподобалось як діє собака під час затримання. Приємно вразили умови утримання службових собак, вони дійсно того гідні, бо це справжні бійці Національної гвардії України, і завжди готові до дій», – поділився враженням курсант Юрій Аленічев.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00096893310546875 [2] => 0.17644095420837 )