политика

МВД заинтересовано, чтобы выборы в высший законодательный орган Украины прошли честно

18 июня 2019
21:16
866
Поделиться:

На этом советник министра внутренних дел Иван Варченко акцентировал внимание во время совместного селекторного совещания региональных подразделений центральных органов исполнительной власти системы МВД, отмечает пресс-служба ведомства.

У робочій зустрічі, яка сьогодні відбулася в Головному управлінні поліції області, взяли участь керівники апарату обласної поліції та його територіальних підрозділів, управління патрульної поліції, регіональних органів ДСНС, державної міграційної служби, Національної гвардії та прикордонної служби в аеропорту «Полтава».

"Маємо достатній досвід роботи з урахуванням минулих виборів. Знаємо, що роботу МВС високо оцінили українське суспільство й іноземні партнери, – наголосив Іван Варченко. – Навіть кандидати, які брали участь у виборчих перегонах подякували нам за професіоналізм".

Представник МВС зазначив, що поліція та інші структурні підрозділи відомства готові стати гарантом дотримання законності під час виборчої кампанії та в день волевиявлення громадян, дотримуючись при цьому політичної нейтральності.

«Щоб вчасно реагувати й попереджувати будь-які порушення виборчого законодавства, закликаємо штаби політичних партій і кандидатів у депутати Верховної Ради України до тісної співпраці. Вся надана інформація, навіть про наміри вчинення правопорушення, буде належним чином облікована та миттєво перевірена», - наголосив радник міністра.

Також Іван Варченко звернув увагу присутніх на ключові завдання, що стоять перед правоохоронними органами, з-поміж яких: стовідсоткова реєстрація заяв і повідомлень громадян; активна взаємодія із засобами мас-медіа; інформаційна та роз’яснювальна робота як серед електорату, так і штабів політичних сил і кандидатів в депутати на мажоритарних округах; недопущення фактів підкупу виборців (незалежно від способу – грошима, продуктами тощо).

"За якість влади несе відповідальність народ, який її обирає. Отже, вибори мають бути чесними, прозорими, демократичними й законними, а результат має відповідати легітимному волевиявленню громадян", - підкреслив радник.

Представники кожної ланки системи МВС, присутні на нараді, прозвітували про стан готовності до забезпечення правопорядку під час виборів, відповідно до своїх завдань у загальному механізмі забезпечення законного виборчого процесу.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

15 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0009920597076416 [2] => 0.20094895362854 )