общество

Техническую мощь Нацгвардии проверили в воинских частях Восточного ОТО (фото)

20 июня 2019
14:14
1136
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Национальной гвардии Украины:

Національна гвардія України – високомобільна військова структура. Технічна оснащеність підрозділів – це те, до чого тут приділяють особливу увагу. Наразі в частинах Східного оперативно-територіального об’єднання пройшов щорічний обов’язковий техогляд автомобільної техніки. Її стан, функціональність та боєготовність визначали експерти Головного управління Національної гвардії України.

Начищені, ніби у автосалоні, скло та метал, грізні лінії бронетехніки, викладені для огляду ЗІПи та документація. Між БТРами, «вахтовками» та легковиками майже нечутно пересуваються водії та представники комісії. Заглядають під капот, звіряють номери, заводять мотори, перевіряють фільтри, масло, габарити, тощо. Задача перших – максимально вигідно представити свого залізного товариша, їхні візаві, натомість, прискіпливо досліджують транспортні засоби на предмет різноманітних недоліків, поломок, нестач. Такий собі іспит, за результатами якого можна або відправитися на ремонт, або стати на маршрут – третього не дано.

«Я, особисто, протягом цієї перевірки був у військових частинах 3051, 3057. Люди, як видно, дуже серйозно поставились до перевірки. В першу чергу ми досконало перевіряємо боєготовність та функціональність машин, адже будь-який дрібний прорахунок може привести до непоправного. Але цього року ми також максимально досліджуємо питання комфортності процесу перевезення особового складу, те ж кондиціонування зараз вкрай актуальне», – пояснив старший офіцер відділу автомобільної техніки управління озброєння та техніки логістики Головного управління Національної гвардії України повідомив підполковник Ігор Грицина

Серед звичних «вахтовок» та «швидких», багато потужних новинок, зокрема й броньованих.

«Наразі на озброєнні у нас з’явились квадроцикли. Ця техніка – для спецпризначенців, яка не боїться ані болота, ані снігу. І це не дивно, все ж таки це 480 кінських сил та формула 4 Х 4. Маємо на озброєнні – БТР- 4Е. Повнопривідна плаваюча броньована машина з колісною формулою 8 Х 8. Озброєння: автоматична 30 мм гармата ЗТМ1, гранатомет КБА 117, кулемет КТ 7, 62 мм, протитанковий ракетний комплекс. А ще ми маємо броньовані капсули, в яких доправляємо військовослужбовців до районів виконання службових завдань», – розповів заступник начальника автомобільної служби Східного територіального управління капітан Олександр Шумаков.

«Ми не лише отримуємо нову техніку, але й успішно опановуємо її, щоб розкрити її бойовий потенціал на повну. Тим часом треба зазначити, що деякі підрозділи цього разу проявили себе особливо добре. Зокрема йдеться про частини, які мають пункти постійної дислокації в районі проведення операції Об’єднаних сил. Так Слов’янський полк заслужено отримав оцінку «відмінно». Прекрасно себе проявили і наші спецпризначенці», – підкреслив заступник начальника Східного територіального управління з озброєння – начальник технічної частини полковник Юрій Тарасов.

За результатами перевірки кращі водії будуть заохочені. Тим часом робота з посилення технічної потужності ведеться у плановому порядку.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
28 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00090479850769043 [2] => 0.15774488449097 )