политика

На Николаевщине провели десантирование боевой техники

24 июня 2019
18:02
691
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Минобороны Украины:

На Миколаївщині в рамках збору з командирами бригад (полків) та їх заступниками, начальниками родів військ і служб Збройних Сил України відбулося десантування бойової техніки та особового складу однієї із військових частин Десантно-штурмових військ.

Визначеній категорії офіцерів було представлено застосування тактичних повітряних десантів, їх складова після десантування та подальше виконання завдань у визначених районах тощо.

Контролював хід проведення практичної частини збору командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський та його заступники.

Десантування проводилося з військово-транспортних літаків Іл-76 та Ан-26 Повітряних Сил Збройних Сил України. Для забезпечення дій особового складу у визначеному районі було десантовано кілька одиниць бронетанкової та автомобільної техніки, вантажі з колективною зброєю та боєприпасами.

Після успішного приземлення десантники розшвартували техніку, відпрацювали збір на майданчику та вийшли у визначений район для виконання визначених завдань.

Необхідно відзначити, що парашутні стрибки одразу після десантування техніки — є ускладненим видом стрибків. Він вимагає як злагоджених дій екіпажу повітряного судна, так і швидких рішучих дій десантників, так як на високих швидкостях десантування — до 400 км/год — відлік часу йде на секунди — для того, щоб техніка, особовий склад та вантажі приземлилися у визначеному місці.

Керівний склад командування ДШВ та командири військових частин показали гідний приклад своїм підлеглим.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0008389949798584 [2] => 0.19955682754517 )