общество

На Харьковщине прошли учения гвардейских экипажей БТР (фото)

24 июня 2019
18:14
523
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Национальной гвардии Украины:

Сплав науки та практики. Заняття проходять на полігоні 92 окремої механізованої бригади, а також на базі Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені O. O. Морозова. Гвардійці вчаться використовувати бронетранспортери в польових умовах, наближених до бойових, та ще й на тренажерах, а також правильно доглядати техніку залежно від сезону. Допомагають їм ті, хто працює над створенням та обладнанням БТР-4Е.

«Я займаюся випробуваннями серійних і дослідних машин, які ми розробляємо. Моя спеціалізація — системи озброєння, управління вогнем, стрільба. У подібних заходах беру участь з 2013 року. Власне, сам «Парус» - надійна система. Має електронне дистанційне керування. Це дозволяє однаково ефективно вести вогонь не лише навіднику-оператору, але й командиру. А вони, як відомо, розташовуються в різних робочих місцях: командир – спереду, оператор під бойовим модулем. Але пріоритет віддається командиру, він завжди може взяти все управління на себе. Таку перевагу має цей бойовий модуль. До того ж він доволі потужний: обладнаний 30 мм гарматою, станковим гранатометом, кулеметом тощо», – пояснив начальник сектору відділу комплексних випробовувань Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені O.O. Морозова Сергій Дєєв.

Учасники розповідають, що заняття проходять дуже насичено. Вони отримують досить великі обсяги інформації, при чому все це тут же закріплюється практично.

«Це і заняття з військової топографії, і з приведення озброєння БТР-60 та 70 до нормального бою, також вчяться налагоджувати зв’язок. Наші групи почергово працюють то в польових умовах, то на КБ Морозова. Його фахівці також тут на полігоні проводять заняття щодо вивчення бойового модуля «Парус» (БМ-7). Зі співробітниками конструкторського бюро ми співпрацюємо вже третій рік. Це приносить реальні плоди: наші люди мають можливість працювати на тренажерах, а свої навички закріплюють вже в польових умовах. На заняттях навчаємі роблять все, від встановлення озброєння до заміни колес», – зазначив офіцер відділення бойової та спеціальної Східного територіального управління майор Олег Лукачинець.

За підсумком зборів члени екіпажів БТР, мають вміло орієнтуватися і рухатися на місцевості, правильно вибирати, обладнувати та маскувати вогневі позиції, розвідувати цілі, влучно стріляти, надавати домедичну допомогу за протоколом ТССС тощо.

Сергій Молотков

фото Анастасії Павленко


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00097489356994629 [2] => 0.1236047744751 )