общество

Гвардейцы рассказали, что такое тимбилдинг для военных (фото)

24 июня 2019
18:38
621
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Национальной гвардии Украины:

У Бригаді швидкого реагування НГУ тривають заняття з тімбілдінгу для військовослужбовців бригади. В заняттях беруть участь як бійці-оперативники, так і військовослужбовці тилового забезпечення.

Донедавна тімбілдінгом в Україні займалися переважно в цивільних компаніях, хоча військові психологи у західних арміях використовували його досить давно. Сьогодні тімбілдінг застосовується у Бригаді швидкого реагування НГУ як невід’ємний елемент побудови міцного військового колективу та відпрацювання взаємодії між бійцями, що допомагає їм ефективніше виконувати службові завдання і розподіляти відповідальність у підрозділі.

До тімбілдінгу залучають не лише піхотинців, а й без виключення усіх військовослужбовців Бригади, не залежно від їхньої спеціальності: кухарі, зв’язківці, фельдшери, тощо. Як зізнаються самі бійці, під час виконання цікавих ігрових вправ не лише напрацьовується злагодженість, але й зароджуються міцні дружні стосунки між військовослужбовцями. Вони навчаються розуміти одне одного з півслова або і взагалі без слів, а це не так просто, як може здатися на перший погляд!

Андрій Куліш


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00078916549682617 [2] => 0.20108914375305 )