общество

У харьковских гвардейцев прошли тактические учения (фото)

24 июня 2019
19:14
654
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Восточного теруправления Национальной гвардии Украины:

Окремі взводи та роти військової частини 3017 взяли участь у тактичних заняттях із бойовою стрільбою.

Бійці навчалися приховано пересуватися по лісовій місцевості у складі взводів та рот. Вони також вдосконалювали навички прихованого управління підпорядкованими підрозділами, займали позиції для оборони, знищували ймовірного противника.

«Головна мета таких навчань – удосконалення навичок роботи в управлінні вогнем і діям в позиції оборони. Військовослужбовці підрозділів батальйонів оперативного призначення відпрацьовують злагодженість в складі взводів та рот і мають змогу навчитися правильній роботі в команді. Командири взводів та рот також отримали практику в управлінні підпорядкованими підрозділами, вдосконалили оперативність прийняття рішень та правильність постановки завдань підлеглим», — зазначив начальник відділення бойової та спеціальної підготовки майор Олександр Білаш.

Наразі гвардійці відпрацювали практичні дії при приведенні до бойової готовності для виконання службово-бойових завдань. Офіцери та інструктори також провели з бійцями заняття з вогневої, тактичної, медичної підготовки та підготовки по зв’язку.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098586082458496 [2] => 0.29024887084961 )