общество

Молодые харьковские гвардейцы присягнули на верность народу Украины (фото)

24 июня 2019
20:14
710
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Восточного теруправления Национальной гвардии Украины:

Молоде поповнення 3 оперативної бригади – 70 строковців та контрактників урочисто прийняли військову присягу.

Гвардійці, які пройшли курс молодого бійця, начальну бойову та стройову підготовку стали повноправними воїнами Національної гвардії України та присягли на вірність Українському народові.

«Прийняття військової присяги посідає особливе місце у житті кожного солдата, клятву на вірність Батьківщині дають тільки раз у житті. Військова присяга покладає на плечі військовослужбовця всю повноту відповідальності за виконання ним військового обов'язку. Вам вручено бойову зброю та довірено виконувати відповідальні державні завдання, тож тепер ви маєте гідно захищати свою країну», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини полковник Андрій Манько.

Військовий капелан отець Ігор Табака прочитав молебень за воїнів, поблагословив та окропив священною водою майбутніх захисників. Підтримати військовослужбовців також прийшли рідні та близькі гвардійців.

В сім’ї Невтрініс з Харківської області тепер обидва сини проходять службу у лавах Нацгвардії. Другий рік поспіль на контрактній службі їх старший син. Молодшому сину Антону, 24 роки і сьогодні він також прийняв присягу на вірність українському народові.

«Виявив бажання піти на строкову службу самостійно, – ділиться з нами батько солдата Віктор Миколайович, – можливо за прикладом брата перейде на контракт. Гордий за них, бо обидва сини і обидва воїни».

Мама Антона, Тетяна Вікторівна, за синів спокійна, каже, що чоловіки, тож мають служити гідно, тим паче забезпеченням у Нацгвардії задоволені.

Прийняв присягу сьогодні й Петро Михальчук, хлопцю 22 роки, сам зі Львова, його рішення піти на службу до Нацгвардії для батьків було несподіванкою, повернувся з роботи з-за кордону і пішов до військкомату. Хотів потрапити саме до Нацгвардії, але не очікував, що буде так далеко від дому на Сході країни.

«Дуже багато хороших відгуків читала про Нацгвардію, саме про військову частину 3017, син задоволений, час від часу телефонує, каже: «Мама не переживай: все буде окей!» Три роки служив на Сході країни й захищав нашу державу й мій чоловік. Тож півтора року почекаю й на сина. Мої чоловіки - справжні захисники», – розповідає мати солдата Галина Михальчук.

Ми впевнені, що гвардійці з честю будуть виконувати свій військовий обов’язок, тож бажаємо їм вдалої служби та вірно служити українському народові.

Анастасія Павленко


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

15 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00099086761474609 [2] => 0.22531986236572 )