политика

Арсен Аваков провел встречу с временным поверенным в делах США в Украине Уильямом Тейлором

24 июня 2019
14:39
919
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении пресс-службы МВД Украины:

Сьогодні, 24 червня, міністр внутрішніх справ провів зустріч з тимчасовим повіреним у справах США в Україні Вільямом Тейлором.

Арсен Аваков привітав з призаченням пана Тейлора, який з 18 червня уже вдруге очолив Посольство США в Україні, та висловив переконання, що діяльність на цій посаді такого досвідченого дипломата буде на користь як Україні, так і Сполученим Штатам.

Учасники зустрічі обмінялися думками з приводу внутрішньополітичної ситуації в Україні у контексті передвиборчого процесу, а також перспектив і можливих конфігурацій перезавантаження влади.

Велику увагу приділено ролі та завданням МВС у забезпеченні рівних прав і вільного волевиявлення громадян під час виборів до Верховної Ради України.

Арсен Аваков запевнив у здатності органів системи МВС забезпечити стабільність у суспільстві і державі, рішуче протистояти будь-яким спробам дестабілізації та незаконним методам передвиборчої боротьби.

Сторони також обговорили окремі питання українсько-американського технічного співробітництва у сфері цивільного сектора безпеки, перспективні напрями залучення американської сторони до подальших процесів зміцнення і розбудови підрозділів системи МВС.

Нагадаємо, перша каденція Вільяма Тейлора у якості посла США в Україні припала на 2006-2009 роки. Перед нинішнім призначенням він займав посаду виконавчого віце-президента Інституту миру США.


Теги: Аваков

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00082588195800781 [2] => 0.14955401420593 )