общество

В Минобороны утверждают, что не покупали жгуты Эсмарха для армейских аптечек

26 июня 2019
08:58
879
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Минобороны:

Міністерством оборони України у 2019 році сплановано та здійснюється закупівля 44 тисяч одиниць аптечок медичних загальновійськових індивідуальних (АМЗІ).

Відповідно до п.6 тендерної документації Міністерства оборони України у складі АМЗІ буде закуплено засіб для зупинки кровотечі механічний гумовий, який за медико-технічними вимогами відповідає турнікету універсальному механічному гумовому типу SWAT.

Другий засіб для зупинки кровотечі механічний у складі АМЗІ вирішено укомплектувати за рахунок турнікетів (джгутів) типу САТ, отриманих у 2019 році в рамках міжнародної технічної допомоги згідно Програми фінансування надання військової техніки, майна та послуг США іноземним державам, близько 58,0 тис. одиниць.

Рішення щодо укомплектування аптечок медичних загальновійськових індивідуальних погоджено з американською стороною.

Таким чином здійснення закупівлі другого засобу для зупинки кровотечі механічного у складі аптечок медичних загальновійськових індивідуальних є неефективним рішенням, що призведе до накопичення зазначених виробів на складах та нераціонального використання бюджетних коштів.

Крім того, у грудні 2018 року відповідно до проведених процедур закупівлі було отримано 20 тисяч одиниць засобів для зупинки кровотечі механічних (джгутів для зупинки кровотечі «СІЧ-Турнікет») вітчизняного виробника ТОВ «СІЧ Україна», які використані медичною службою Збройних Сил України з метою заміни джгутів Есмарха та засобів для зупинки кровотечі механічних, у яких закінчився термін придатності.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00097203254699707 [2] => 0.16081094741821 )