общество

Командующий Нацгвардии встретился с молодыми врачами-офицерами (видео)

26 июня 2019
08:46
641
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Национальной гвардии Украины:

21 червня відбувся випуск української військово-медичної академії, а вже сьогодні нацгвардійці-випускники завітали до командування НГУ почути настанови перед відправленням до місць несення служби. Попередньо з військовими медиками провели співбесіди та розподілили по містах України, де вони в подальшому нестимуть службу. Серед цьогорічних випускників української військово-медичної академії було 11 офіцерів Нацгвардії.

Вони навчалися за двома спеціальностями: лікар загальної практики (3 роки навчання) та лікарі терапевти (2 роки навчання).

Медики проходитимуть службу в містах згідно розподілу на посадах начальника медичного пункту та лікаря медичного пункту.

Навчання було направлено саме на військову медицину, на особливості військово-польової хірургії та надання першої невідкладної допомоги в бойових умовах.

Частина випускників одразу після розподілу відправиться на схід України, до військових частин Нацгвардії в район проведення операції Об'єднаних сил.

Командувач НГУ Микола Балан звернувся до присутніх: «На вас лягає велика відповідальність, бо ваше навчання та посади передбачатимуть роботу із життям та здоров’ям військовослужбовців. Я впевнений, що ви добре навчалися та з гідністю виконуватиме свої обов’язки. Ваш розподіл не обмежує вас лише тим містом, де ви почнете нести службу як військові медики, це лише старт. Виконуйте свою роботу відповідально та професійно і весь час покращуйте свої навички».

Всього починаючи з 2014 року, навчання у військово-медичній академії за квотою Національної гвардії України проходили 39 осіб.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0021529197692871 [2] => 0.22065401077271 )