происшествия

Харьковская полиция обнаружила цех по производству алкогольного пойла (фото)

26 июня 2019
20:02
793
Поделиться:

Полицейские Харькова прекратили деятельность подпольного цеха по производству спиртных напитков. "Алкогольная продукция, изготовленная из технического спирта, реализовывалась на территории Харькова и области", - сообщили в отделе коммуникации полиции Харьковской области.

Організували незаконний бізнес двоє братів, 33 та 31 років.

25 червня співробітники Управління захисту економіки в Харківській області Департаменту захисту економіки спільно зі слідчими відділу спеціальної поліції ГУНП в Харківській області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Харківського гарнізону провели обшук, в ході якого припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення недоброякісної алкогольної продукції з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів. Оперативні дії проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.2 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

В ході слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили 4 тисячі літрів орієнтовано технічного спирту, який призначався для незаконного виготовлення алкогольнихнапоїв та понад 4700 літрів готової алкогольної продукції, розфасованої в пластикові ємності об’ємом 10 літрів та в пакети «Бег-ін-Бокс». Також вилучено обладнання для очищення та переробки технічного спирту.

На даний час вирішується питання про повідомлення правопорушникам про підозру за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0011310577392578 [2] => 0.12969398498535 )