политика

В Николаеве во время учений Си Бриз-2019 «ремонтировали» взлетно-посадочную полосу

12 июля 2019
18:26
898
Поделиться:

У рамках міжнародних навчань «Сі Бриз-2019» українські військові разом із американськими колегами провели тактико-спеціальне заняття «Ремонт злітно-посадкової смуги».

Як повідомляє прес-служба МО, за сценарієм навчань, противник здійснив бомбовий удар по інфраструктурі аеродрому і пошкодив злітно-посадкову смугу. До робіт були залучені бійці 133-го будівельного батальйону флоту США, які разом із військовослужбовцями батальйону аеродромно-технічного забезпечення морської авіаційної бригади відпрацювали навчальні елементи.

Спочатку були демонтовані «зруйновані» плити, потім — сформовані арматурні сітки, утрамбовані гравієм та залиті бетоном.

За словами Джошуа Колєнди, під час даних тренувань спільні дії військових дозволили обмінятися досвідом, продемонструвати один одному зразки техніки та методики вирішення поставлених завдань.

— Цього разу на навчань «Сі Бриз» ми не привезли всю необхідну техніку, тож українські колеги надали додаткове обладнання, що і дозволило ефективно та вчасно провести тактико-спеціальне заняття. Також хочеться відзначити професійне ставлення українських військових до своєї справи. Девіз інженерних військ США «Можу й зроблю». Не знаю девізу українських колег, але за час нашої співпраці вони діяли так само, — зазначив Джошуа Колєнда.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
21 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0009911060333252 [2] => 0.19278407096863 )