общество

В Харькове гвардейцы прошли отборочный этап на право соревноваться за берет с отличием (фото)

12 июля 2019
19:26
830
Поделиться:

Відбірковий етап кваліфікаційних іспитів на право носити берет з відзнакою провели в Харкові. Цього разу 27 нацгвардійців з військових частин територіального об’єднання пробували свої сили.

Протягом трьох днів кращі військовослужбовці, які мають найвищий рівень індивідуальної підготовки, готовності до виконання бойових завдань у критичних ситуаціях і надзвичайних обставинах, були допущені і складали попередні іспити на військовому стрільбищі під Харковом.

Кандидати пройшли 6 етапів випробувань, які проводилися послідовно, без перерв між ними, повідомляє прес-служба НГУ. По-перше, військовослужбовці виконували марш-кидок в обмундируванні і засобах бронезахисту на 10 км, потім долали загальновійськову смугу перешкод.

На третьому етапі бійці показали стан своєї фізичної підготовки: присідання тридцять разів з 30-кг мішком на плечах; піднімання ніг, згинання та розгинання рук в упорі лежачи – кожну вправу кандидат мав виконати тридцять разів.

Крім того військові мали перекидати гумову покришку від КрАЗу на відстань 30 метрів, а після цього, знову ж таки, без перерви продемонструвати практичні навички з вогневої підготовки, у фіналі спаринг з рукопашного бою.

«За результатами попереднього відбору 16 військовослужбовців успішно пройшли всі етапи. Серед них три офіцери. Молодший лейтенант Станіслав Бугрій вже вдруге пробує свої сили, минулого року він не дуже вдало виконав вправу зі стрільби з пістолета, але під час сьогоднішнього іспиту показав найкращий результат. Всіх цих хлопців чекають ще два етапи підготовки по 20 днів, потім знов іспити, і тільки потім ми відберемо найкращих, які відправляться до Києва», - зазначив офіцер фізичної підготовки і спорту майор Віталій Троцький.

Вже цієї осені під Києвом гвардійці боротимуться за високий титул володаря синього берета.

Нагадаймо, що минулого року фінальний етап кваліфікаційних іспитів за право носити берет з відзнакою проходив на базі 1-ї Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Національної гвардії України. В змагання брали участь 50 офіцерів, контрактників та курсантів Нацгвардії. За результатами випробувань 2 бійця Східного ОТО вибороли право носити берет з відзнакою.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098109245300293 [2] => 0.14306807518005 )