общество

Физика, баллистика, математика, топография: как на Харьковщине готовят снайперов-гвардейцев

12 июля 2019
15:57
645
Поделиться:

Спеціальні збори снайперів Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України завершились під Харковом. Бійці з Харкова, Маріуполя, Слов’янська, Сум наразі тренувалися на базі стрільбища військової частини 3005 поблизу села Васищеве. До занять також долучились військовослужбовці з Охтирки.

Снайпінг у військах невпинно вдосконалюється. Сьогодні вже нікого не дивують грізні, надійні, високоточні снайперські комплекси Sakо-TRG, Precision, Brügger&Thomet тощо у руках спецпризначенців. Це – не забаганка військових, а реальна вимога часу, особливо актуальна при виконанніконтрдиверсійних заходів в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Снайпер-професіонал виховується не один рік. Загалом це досить дорогий процес, тому гвинтівка Драгунова залишається базовою у плані підготовки фахівців, зокрема під час спеціальних зборів.

Навчання маскуванню – один з ключових етапів підготовки снайпера. Від цього залежить його виживання в бойових умовах, а ще - вони мають знати топографію, щоб правильно втікти та заплутати свої сліди

Крім того, снайпінг передбачає регулярні заняття. Але йдеться не лише про розвиток специфічних навичок, а й тренування органів зору.

Фізика, балістика, математика, топографія – все це невід’ємні складові підготовки снайпера. У своїй роботі він має враховувати безліч факторів. По-суті, такі бійці залишаються елітою гвардійських підрозділів.

Фото Марка Ігнатьєва,

студента 2 курсу факультету кіно-, телемистецтва Харківської державної академії культури в рамках проекту АТОграф.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
21 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010049343109131 [2] => 0.14910101890564 )