здоровье

Госпотребслужба предупреждает об опасных мясных снеках, произведенных на Харьковщине

12 июля 2019
18:17
700
Поделиться:

На підставі листа Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області від 01.07.2019 №02-1-17/1291 щодо надходження та оперативного повідомлення з Херсонського міськрайонного відділу Державної установи «Херсонський лабораторний центр МОЗ України» про випадок ботулізму після вживання снеків «М’ясні палички Meat Sticks» (сушене м’ясо птиці), виробництва ПСП «АПК Юпітер» (адреса потужності: вул. Підгосп «Бермінводи», с. Березівське, Дергачівський район, Харківська область), на підставі розгляду якого Головним державним ветеринарним інспектором Харківської області було прийнято рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу снеків «М’ясні палички Meat Sticks» (сушене м’ясо птиці), виробництва ПСП «АПК Юпітер» з 10.07.2019, у тому числі у зв’язку з відсутністю у зазначеного підприємства експлуатаційного дозволу на виробництво таких харчових продуктів.

З повним текстом рішення можна ознайомитися за посиланням.

Також Головним державним ветеринарним інспектором Харківської області було прийнято рішення про відкликання та вилучення з обігу усіх вироблених партій снеків «М’ясні палички Meat Sticks» (сушене м’ясо птиці), виробництва ПСП «АПК Юпітер». Тому звертаємо увагу до споживачів про застереження вживання снеків «М’ясні палички Meat Sticks» (сушене м’ясо птиці), виробництва ПСП «АПК Юпітер», адреса потужності: вул. Підгосп «Бермінводи», с. Березівське, Дергачівський район, Харківська область, а також операторів ринку, що здійснюють роздрібну торгівлю або розповсюдження цих харчових продуктів і не здійснюють при цьому пакування або маркування або іншим чином не впливають на безпечність та цілісність харчових продуктів, у межах своєї діяльності ініціювати процедуру вилучення з обігу таких продуктів та повернення їх виробнику.

У разі придбання споживачем такої продукції радимо звертатися до операторів ринку, у яких було придбано таку продукцію, для забезпечення її повернення виробнику.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00083708763122559 [2] => 0.089927911758423 )