общество

Балан: обеспечение жильем гвардейцев - приоритет для командования НГУ

12 июля 2019
18:42
750
Поделиться:

«Забезпечення житловими приміщеннями офіцерів та контрактників, які проходять службу в підрозділах Національної гвардії України, наразі пріоритетне завдання командування НГУ», - таку заяву командувач Нацгвардії генерал-лейтенант Микола Балан зробив сьогодні під час розширеного засідання Військової ради з керівним складом, яка триває в місті Києві.

За словами командувача, цього року для створення належних соціально-побутових умов проживання гвардійців було залучено кошти державного бюджету. «Ми здійснили придбання 57 квартир у різних регіонах України. Крім того, введено в експлуатацію два сорока-квартирні будинки на території Президентської бригади Нацгвардії, що на Київщині», – зазначив Микола Балан, якого цитує прес-служба НГУ.

Крім того, генерал-лейтенант Балан підкреслив, що відтепер передача житлових приміщень гвардійцям не відбуватиметься напередодні святкових днів, як це робилося раніше. Військові отримуватимуть ключі від своїх квартир по факту здачі приміщень в експлуатацію та не чекатимуть кілька місяці до Нового Року чи іншого свята.

Також командувач додав, що 40 двокімнатних та 64 однокімнатних квартир для офіцерів та контрактників, які проходитимуть навчання в Національній академії Нацгвардії, вже збудовано на території навчального закладу. Наразі в приміщеннях проведені ремонтні роботи та підключення комунікації, триває доукомплектування квартир меблями, яке завершиться найближчим часом.

То ж тепер офіцери, які навчатимуться на оперативно-тактичному рівні підготовки у Національній академії НГУ на період навчання зможуть користуватися службовим житлом, уклавши договір з Національною академією.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
21 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00093817710876465 [2] => 0.10077309608459 )