политика

Правительство США нацелено на развитие Международного центра Нацгвардии Украины

12 июля 2019
19:59
850
Поделиться:

Завдяки участі Національної гвардії України у Багатонаціональному об`єднаному координаційному комітеті затверджено проєкт розвитку колективної підготовки та розбудови Міжнародного навчального центру НГУ у рамках допомоги від Уряду США через Глобальний резервний фонд безпеки.

Про це командувач Нацгвардії генерал-лейтенант Микола Балан заявив під час розширеного засідання Військової ради з керівним складом, яке відбулось в Головному управлінні, повідомляє прес-служба МВС України.

Проєкт включатиме розбудову об’єктів інфраструктури Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів, що на Київщині, закупівлю сучасного навчального обладнання, а також колективне навчання особового складу.

«Для навчання гвардійців в Україну прибудуть інструктори Збройних сил США. Підготовку пройдуть п’ять батальйонів оперативного призначення. Основна увага зосередиться на підготовці лідерів та на вдосконаленні професійності штабу батальйону у процесі прийняття військового рішення. Вже у серпні очікується прибуття перших мобільних тренувальних груп із США», – розповів генерал-лейтенант Балан.

У рамках проєкту в Міжнародному центрі НГУ планують побудувати навчальний корпус, де обладнають місця для розміщення іноземних інструкторів та класи для проведення занять. Крім того, планується облаштувати навчальні комплекси «Населений пункт» і «Блок-пост», та закупити обладнання для проведення занять з інженерної підготовки, комплекси систем імітації бою «МІLES» для бронетранспортерів, ручних гранатометів і радіокеровані мішені установки.

Нагадаємо, що Багатонаціональний об’єднаний координаційний комітет – це механізм (платформа) для планування та імплементації заходів військового співробітництва між Силами оборони України і Збройними силами США та країн-партнерів відповідно до визначених пріоритетів. Об’єднаний комітет створено з метою надання Україні сприяння у реформуванні силового блоку держави та забезпеченні суверенітету й територіальної цілісності держави. Головним завданням Об’єднаного комітету є розроблення та впровадження ефективних механізмів взаємодії силових відомств України та США у процесі їх реформування.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0009620189666748 [2] => 0.17997002601624 )