политика

Апелляцию на приговор Маркиву будут рассматривать профессиональные судьи

12 июля 2019
21:49
1427
Поделиться:

Об этом на своей странице в соцсети сообщил посол Украины в Италии Евгений Перелыгин:

Минає перший шок після абсурдного судового рішення у справі Віталія Марківа, ми тягнемось дорогою з чудового міста Павія, але яке від сьогодні в мене буде асоціюватись з таким ганебним явищем як «павійське правосуддя». Що хотілося б зазначити перш за все :
1. Рішення , яке оголосила голова павійського суду присяжних в мене особисто зруйнувало всю ту уяву, яку я мав про європейське правосуддя особливо після 7 років роботи у європейській столиці верховенства права та прав людини - Стразбурзі. Один тільки факт: павійські прокурори не вважали за доцільне та відмовились виїхати на місце так званого злочину, хоча сьогодні це цілком мирна територія біля гори Карачун, і використовували малюнки (!!!) та фотографіі для того щоб сформулювати звинувачення та відродити картину так званого злочину.
2. Голова суду не просто була розгубленою або хвилювалась під час виступу, вона ковтала слова, іі голос тремтів і все це вказує на те, що хоча б для неї, прийняте рішення було непереконливим.
2. Відповідно до італійського законодавства для оприлюднення мотиваційної частини дається 30, 60 і в окремих випадках 90 днів. Сьогоднішнє повідомлення суду про те, що ознайомитись з мотивацією можливо буде протягом 90 днів свідчить , на мою думку, що на сьогоднішній день суд не має взагалі ніяких мотиваційних пояснень і саме тому взяв максимальний термін для підготовки.
3. На відміну від непрофесійних суддів-присяжних у павійському суді під час майбутньої апеляції у Мілані справу розглядатимуть фахові судді і це дає мені надію на неупереджене юридичне рішення. Я також вірю і у професійність адвоката Р. Дела Валєра -одного з найкращих європейських адвокатів (йому стало зле після почутого знущання над правосуддям і дай Боже йому здоров`я ).
І останнє: протягом більше ніж двох років незаконного ув‘язнення Віталій демонструє таку мужність, твердість та патріотизм, що я впевнений про його поведінку в італійській в’язниці як і поведінку наших політичних в’язнів у російських тюрьмам ми всі будемо розповідати
нашим нащадкам. Тож , дякуючи представникам украінськоі громади з усіх регіонів Італіі ( а також Франціі), я хотів би закликати всіх політиків, дипломатів, активістів і просто небайдужих громадян виявити солідарність та направляти Віталію та його близьким через різні форми медійних та комунікаційних мереж нашу всіляку підтримку.


Теги: Маркив

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00078988075256348 [2] => 0.1016058921814 )