происшествия

С начала года военная прокуратура Центрального региона арестовала 28 армейских преступников

15 июля 2019
17:16
828
Поделиться:

Військовою прокуратурою Центрального регіону України постійно вживаються заходи щодо зміцненням стану законності у військових колективах.

 
За 6 місяців 2019 року прокуратурою регіону складено та направлено до суду 398 протоколів про вчинення військових адміністративних правопорушень, 319 із них розглянуто. Винних осіб притягнуто до передбаченої законом відповідальності. Серед них:115 військовослужбовців старшого та молодшого офіцерського складу, зокрема, 7 командирів військових частин та 94 командири підрозділів.
 
До прикладу, військовою прокуратурою Центрального регіону України складено та направлено до суду протокол про вчинення командиром однієї з військових частин адміністративного правопорушення.
 
Офіцер порушив вимоги військових статутів та, внаслідок недбалого ставлення до військової служби в умовах особливого періоду, не вживав заходів щодо захисту інтересів держави при самовільному захопленні та використанні цивільними особами земель оборони площею близько 2 га. Рішенням суду військовослужбовця притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у виді штрафу.
 
 
Також апаратом військової прокуратури регіону складено та направлено до суду протокол про вчинення адмінправопорушення одним з начальників територіального квартирно-експлуатаційного управління. Полковник перевищивши свої службові повноваження в умовах особливого періоду, підписав акт прийняття виконаних робіт без фактичного їх виконання та платіжне доручення. Суд наклав на порушника штраф.
 
Загалом суди за півроку наклали адміністративні стягнення у виді штрафу на загальну суму понад 630 тис. грн. на 250 військовослужбовців, а 28 особам - призначено покарання у виді арешту з утриманням на гауптвахті.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0008690357208252 [2] => 2.7661662101746 )