политика

СНБО обсудил вопросы отражения хакерских атак

17 июля 2019
07:17
562
Поделиться:

Об этом на своей странице в соцсети сообщил секретарь СНБО Александр Данилюк:

Розвиток технологій стимулює рух вперед будь-якої сфери та задає нові правила гри. Безпека та оборона — не виключення. Технічний прогрес в оборонній сфері допоміг зберегти безліч життів, але водночас додав до чинних загроз держави ще одну — кібератаки.

Від цієї загрози не застрахований ніхто: досі триває розлідування щодо російських кібератак під час виборів Президента США, нещодавно доповідали про спроби хакерів вплинути на результати травневих виборів у ЄС.

У нашої країни вже є великий досвід боротьби з кібератаками, і ці історії не закінчуються на гучному випадку з вірусом Petya. У лютому 2019-го хакери атакували сайт ЦВК, а напередодні президентських виборів 2019 року – намагалися зламати систему «Вибори». Парламентські вибори 21 липня точно не стануть виключеням.

Сьогодні Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО зібрався, щоб обговорити захист процесу волевиявлення.

Ми не сидимо, чекаючи на напад, а готуємось до нього. Напередодні виборів Спеціалісти об’єднаних сил Секретаріату ЦВК, СБУ, Держспецзв’язку та Національної поліції провели ряд навчань, в ході яких імітувалися хакерські атаки на реальні установи та відпрацювали методи їх відбиття. Крім того, проводиться постійний моніторинг українського кіберпростору з метою виявлення та нейтралізації нових видів загроз.

Завдяки злагодженій роботі щодо протидії атакам, зараз ми до них готові. Ми захистимо ваш вибір і нікому не дозволимо втрутитися у наші внутрішні процеси.


Теги: СНБО

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
23 февраля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0011019706726074 [2] => 0.15252113342285 )