политика

Представители Глобального фонда мировой безопасности продолжат реформировать учебный центр НГУ

18 июля 2019
16:04
481
Поделиться:

Це стало відомо сьогодні після візиту до Головного управління Національної гвардії України представників Групи радників з питань доктрини та освіти DEAG, менеджерів проєкту LОЕ5 та Глобального фонду світової безпеки (GSCF).

Так, менеджери проєкту разом з представниками Нацгвардії, обговорили раніше узгоджений план реалізації програми розвитку колективної підготовки та розбудови Міжнародного навчального центру НГУ в рамках допомоги від Уряду США через Глобальний фонд світової безпеки.

У результаті сторони спланували старт програми в центрі підготовки на осінь 2019-го, повідомляє прес-служба НГУ.

Нагадаємо, у рамках проєкту в Міжнародному центрі НГУ планують побудувати навчальний корпус, де обладнають місця для розміщення іноземних інструкторів та класи для проведення занять.

Крім того, планується облаштувати навчальні комплекси «Населений пункт» та «Блок-пост», закупити обладнання для проведення занять з інженерної та медичної підготовки, комплекси систем імітації бою «МІLES» для бронетранспортерів, ручних гранатометів та радіокеровані мішені установки.

Наостанок, у Національній гвардії повідомили, що майор Корі Лі Бурія, який власне координував LОЕ5, залишає пост радника командувача Національної гвардії України у зв’язку з закінченням строку місії.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0015199184417725 [2] => 0.17278409004211 )