политика

Силовики обратились в ЦИК с требованием снять с выборов гражданина Молдовы из ОПЗЖ

19 июля 2019
20:21
921
Поделиться:

Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков и и.о. председателя СБУ Иван Баканов обратились к председателю ЦИК Татьяны Слипачук с информацией относительно кандидата в народные депутаты от списка политической партии «Оппозиционный блок - За жизнь» Дмитрия Торнер (номер 44 в списке), который является фигурантом ряда уголовных производств и сфальсифицировал сведения о себе.

Об этом сообщает пресс-служба МВД.

За матеріалами зібраними МВС і СБУ, Головним слідчим управлінням Національної поліції 19 липня 2019 року відкрито кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 358 «Використання підроблених документів» та ч. 1 ст. 332-2 «Незаконний перетин державного кордону» КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що особа, яка на даний час представляється Дмитром Григоровичем Торнером, 1980 року народження, починаючи з 2007 року на підставі підроблених документів отримала 5 паспортів громадянина України на різні прізвища та з різними анкетними даними, а також 4 паспорти громадянина України для виїзду за кордон, з якими здійснювала незаконний перетин державного кордону.

Відповідно до наявної інформації Дмитро Торнер, фактично є громадянином Республіки Молдова Некрасовим Дмитром Григоровичем, 28.08.1980 року народження, який перебував у розшуку правоохоронних органів цієї країни за вчинення злочину, передбаченого ст. 317 (Втеча з місць ув’язнення) КК Республіки Молдови.

18 липня 2019 року за результатами перевірки Державної міграційної служби України законності процедури оформлення вищевказаних паспортних документів усі зазначені паспорти громадянин України визнано недійсними та такими, що підлягають вилученню та знищенню.

Відтак Некрасов Дмитро Григорович, маючи кримінальне минуле, змінив своє справжнє прізвище з метою уникнення кримінальної відповідальності та створення позитивного іміджу на території України, як чесної та добропорядної людини.

Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях триває.

Арсен Аваков та Іван Баканов закликають ЦВК на підставі наданої інформації терміново прийняти відповідне рішення передбачене чинним законодавством України.


Теги: мвд, выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter22 сентября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010080337524414 [2] => 0.15890598297119 )