политика

Еще два военных аэродрома оснастят современной светосигнальной системой "Фотон"

23 июля 2019
08:46
1136
Поделиться:

Новинку суто українського виробництва вже успішно використовують авіатори з Хмельниччини, Харківщини, Черкащини та Волині. Ще два аеродроми — у найближчих планах. Про це повідомляє прес-служба МО.

Унікальність багатоелементної системи «Фотон» у тому, що вона є значно ефективнішою, надійнішою та економнішою за радянські та російські аналоги, які використовувались до 2014 року. Приємно вражає і цінова політика. До прикладу, швейцарська корпорація подібне обладнання оцінює в десятки разів дорожче.

Фахівці відзначають, що новинка відповідає стандартам НАТО, це підтверджують і закордонні колеги під час спільних міжнародних навчань. До того ж, це поки що єдина у світі система світлосигнального обладнання, яка повністю виготовлена із світлодіодних ламп.

— На сучасному етапі технічного розвитку світлосигнальних систем «Фотон» — найперспективніший варіант. Система дозволяє льотчику візуально бачити летовище на відстані понад сорок кілометрів. Водночас, комплекс є ще й досить мобільним. Особливо приємно, що це — українське обладнання і ми ні від кого не залежимо, адже всі необхідні запчастини є на місці. До того ж, обладнання має гарантію п’ять років, або п’ять тисяч годин. До речі, на хмельницькому аеродромі обладнання справно працює, практично без вимкнення, вже більше трьох років, — розповів провідний спеціаліст командування Повітряних Сил Збройних Сил України Володимир Манаєнков.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0012180805206299 [2] => 0.21898102760315 )