политика

Как гвардейцы голосовали в ООС

23 июля 2019
12:10
1203
Поделиться:

Бійці Національної гвардії України, у районі проведення операції Об’єднаних сил, з самого ранку на виборчих дільницях приєдналися до обрання нового складу парламенту.

Cтаном на 20 годину 21 липня 2019 року в оперативно-тактичному угрупованні «Північ» проголосувало 100 відсотків особового складу, повідомляє прес-служба НГУ.

«Кожен з нас мав можливість зробити свій незалежний вибір і скористатися своїм виборчим правом. Для голосування нам були виписані записки про звільнення на 4 години. На виборчій дільниці в цілому панувала спокійна атмосфера», – поділився солдат строкової служби військової частини 3035 Сергій Бабіч.

У всіх категорій військовослужбовців була можливість скористатися своїм конституційним правом, голосування військовослужбовців здійснювалося почергово, відповідно до визначеного командуванням графіку розрахунку.

«Підготовчий етап до виборів тривав протягом місяця. У Державному реєстрі виборців було звірено списки військовослужбовців, дані були уточнені, тож на сьогодні проблемних питань під час голосування не виникло. Щоб на виборчих дільницях не було великого скупчення і процес виборів не впливав на виконання службово-бойових завдань, особовий склад на голосування був розподілений рівномірно», – зауважив заступник командира військової частини 3035 по роботі з особовим складом підполковник Олег Фомін.

На виборчих дільницях були представники й Національного екзит-полу, які проводили опитування не тільки серед цивільних виборців, а й військовослужбовців.

«За попередніми результатами опитування, можна зробити висновок, що велика кількість військовослужбовців проінформовані і зробили своє волевиявлення, більшість з них впевнені у своєму виборі», – зауважила представник інституту міжнародних досліджень української академії наук Софія Певень.

Також гвардійці спільно з поліцейськими забезпечили охорону громадського порядку на Луганщині та Донеччині. Воїни, які виконують завдання з охорони громадського порядку, проголосували ще зранку, решті військових була надана така можливість після зміни добових нарядів.

Для бійців, які виконують службові та бойові завдання на блокпостах та взводних опорних пунктах, було організовано перевезення до виборчих дільниць. Попередньо до Державного реєстру виборців було подано заяви військовослужбовців для тимчасової зміни місця голосування.

«З місця несення служби на блокпосту нас транспортували до стаціонарної виборчої дільниці, де ми й проголосували. На виконання завдань процес виборів не вплинув», – поділився солдат контрактної служби військової частини 3017 Сергій Хмелевський.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
17 февраля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00097203254699707 [2] => 0.1446738243103 )