политика

Секретарь СНБО проинспектировал производство "Козаков"

24 июля 2019
19:15
666
Поделиться:

Секретар РНБО України Олександр Данилюк відвідав виробництво на заводі Приватного акціонерного товариства «Науково-виробниче об'єднання «Практика».

Під час візиту Секретар РНБО України побував у лабораторії, виробничих та експериментальних цехах підприємства, де ознайомився зі всіма етапами виробництва військової техніки, що виготовляє ПрАТ «Науково-виробниче об'єднання «Практика» в рамках виконання державного оборонного замовлення.

Зокрема, О. Данилюк оглянув виробничі цехи та процес виробництва бронеавтомобілів «Козак-2», «Козак2-М1» , «Козак-001», «Козак-5», «Барс-8» та броньованих мікроавтобусів.

Під час огляду експериментального цеху підприємства Секретар РНБО України ознайомився з етапами виробництва тактичних бронеавтомобілів сімейства «Козак», бронетранспортера сімейства «Отаман» та модернізованих зразків техніки БТР та БМП, а також з виробництвом броньованого скла.

Крім того, генеральний директор підприємства О.Висоцький та працівники підприємства продемонстрували Секретарю РНБО України тестові відстріли зразків бронесталі та бронескла, а також здійснили тестові заїзди на бронеавтомобілях «Козак-2» та «Козак-2М».

ПрАТ «Науково-виробниче об'єднання «Практика» має 25-річний досвід виробництва спеціального автотранспорту, захисного обладнання, бронювання тощо. З 2014 року підприємство перепрофілювалось на виробництво техніки оборонного призначення, з 2016 року «Практика» є виконавцем державного оборонного замовлення.


Теги: СНБО

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0026309490203857 [2] => 0.10008597373962 )