политика

Украинский суд арестовал российский танкер "Neyma" вместе с изъятыми при обыске документами

30 июля 2019
16:43
517
Поделиться:

Об этом на своей странице в соцсети написал главный военный прокрор Украины Анатолий Матиос:

Українським судом перевірено правомірність дій військових прокурорів та слідчих СБУ, а також дотримання ними вимог закону під час проведення 25.07.2019 обшуку вже всім відомого російського танкеру «NEYMA», який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці.
За результатами розгляду відповідного клопотання судом НАКЛАДЕНО АРЕШТ на вказане судно разом з вилученими під час обшуку документами. Ми це зробили. Крапка!
Крім того, російськими ЗМІ поширюється недостовірна інформація нібито про незаконне проведення працівниками правоохоронних органів України слідчих дій на даному судні без дозволу консула РФ (!!!).
Пояснюю – судно, після проходження ним прикордонного та митного контролю на території України, вважається таким, що має відкритий кордон.
Відповідно до норм діючих міжнародних договорів, ратифікованих як Росією, так і Україною, необхідності отримання згоди або дозволу представника дипломатичного представництва або консульської установи іноземної держави для проведення на території України слідчих дій на морському або річковому транспорті НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО.
Ми це зробили законно. Крапка!!!


Теги: Матиос

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00096297264099121 [2] => 0.10463380813599 )