общество

Гвардейцы овладевают в вузах МВД тонкостями эффективного предотвращения правонарушений

15 августа 2019
07:22
562
Поделиться:

Викладачі закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України розпочали навчання військовослужбовців Національної гвардії України, які залучаються до несення служби у складі самостійних патрулів. Заняття відбуватимуться в 11 містах України, де дислокуються підрозділи НГУ з охорони громадського порядку. Серед слухачів: військовослужбовці строковики, служби за контрактом та офіцери. Заняття проводитимуться на базі вишів МВС та військових частин НГУ, повідомляє прес-служба НГУ.

Викладачі Національної академії внутрішніх справ, Харківського Національного університету внутрішніх справ, Дніпровського, Львівського, Одеського, Луганського державних університетів внутрішніх справ та Донецького юридичного інституту навчать військовослужбовців налагоджувати ефективну комунікацію з громадянами, ознайомлять з правовими підставами застосування поліцейських заходів, розкажуть про відповідальність передбачену за адміністративні правопорушення, а також дадуть базові знання з кримінального права та процесу.

Головна мета цих навчань – вдосконалити професійну підготовку військовослужбовців Нацгвардії, які залучаються до самостійного патрулювання вулиць та сформувати єдиний підхід до організації виконання завдань особовим складом патрульних підрозділів. Після отримання теоретичних знань для гвардійців проведуть практичні заняття.

Загалом курс підготовки пройдуть понад 2 тисяч військовослужбовців НГУ протягом 3 місяців.

Перед початком несення служби у складі самостійних патрулів з військовослужбовцями Нацгвардії проводили навчання працівники патрульної поліції.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
21 584 
+339
Болеет:  
13 365 
-23
Выздоровело:  
7 575 
+341
Умерло:  
644 
+21

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0008699893951416 [2] => 0.14019393920898 )