Политика

На Буковине десантники выполняют прыжки с парашютом

На Буковині в рамках планових заходів бойової підготовки військовослужбовці 3-ї батальйонно-тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади виконувалистрибки з парашутом.

До виконання стрибків залучено було весь особовий склад військової частини, а це офіцери, військовослужбовці контрактної та строкової служби, чоловіки та жінки.

Десантування особового складу здійснювалося з вертольоту Мі-8 армійської авіації Сухопутних військ з висоти 600 та 800 метрів, повідомляє прес-служба МО.

Також слід зазначити, що особлива увага під час занять із боку досвідчених інструкторів із повітрянодесантної підготовки приділялась військовослужбовцям, які уперше здійснювали стрибок з парашутом. Загалом, щоденно здійснюється близько 200 стрибків.

Напередодні стрибків десантники пройшли напружену повітрянодесантну підготовку. Вивчали матеріальну частину людських десантних парашутів, укладання основного та запасного парашутів, дії десантників на борту літального апарату, дії в повітрі та дії в момент приземлення — все те, що потрібно десантнику для успішного і безпечного здійснення стрибка з парашутом.

— Кожен, хто у своєму житті переступив через рампу та відчув шалений приплив адреналіну, ніколи не забуде неймовірне відчуття від стрибка з парашутом, — відзначив один із воїнів-десантників.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


19 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00077486038208008 [2] => 0.14000105857849 )